Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ANTALYA’DA SAHNE ÇOCUKLARIN

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

18 OKUL 50 GÖSTERİ

Muratpaşa Belediyesi’nin ilkini 2017’de gerçekleştirdiği Çocuk ve Genç Bale Festivali’nin 2’ncisini farklı bir içerikle 16 Haziran Pazar günü gerçekleştirecek. Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde düzenlenecek festivalin yarışma bölümü kaldırılırken İstanbul, İzmir, Bursa, Bodrum ve Antalya’dan katılacak okullarla etkinlik tam anlamıyla bir festivale dönüşecek.

FESTİVAL BİLETLERİ 10 LİRA

Dans, mimik, müzik, duygu ve dekoru birleştiren en etkileyici sahne sanatlarından balenin en sıra dışı festivaline 18 okul katılacak. Balerinlerin ve baletlerin klasik bale ve modern bale kategorilerinde 50 gösteri sunacağı festival, özel bale okulları ve stüdyolarında bale eğitimi alan 6-17 yaş ve18-22 yaş gruplarının katılımıyla gerçekleştirecek. 10 lira olarak belirlenen festival biletleri www.biletantalya.com ve kültür merkezi gişelerinden satışa sunuldu.

“BALE SANATÇILARININ EN BÜYÜK SAHNESİ OLACAK”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeniden düzenlenen festivalin bale eğitimi alan çocuk ve gençlerin deneyim kazanmalarına destek olacağını kaydetti. Festivalin Rusya Dostluk ve Kültür Derneği işbirliğiyle düzenleneceğine dikkat çeken Başkan Uysal, “2017’de başladığımız bu yolculuğa 16 Haziran’da farklı bir içerikle devam ediyoruz. Zaman içinde Türkiye’nin dört bir yanından bale okullarının, stüdyolarının katılımıyla çok daha görkemli bir noktaya taşımayı hedeflediğimiz festivalle Antalya’mız, Muratpaşa’mız genç bale sanatçılarının en büyük sahnesi olacak.” dedi.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.