Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TUBA VURAL ÇOKAL HEPİMİZİN GURURU OLDU

2 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran


   İyi Parti Antalya milletvekili Tuba Vural Çokal, 3 Ağustos günü yapılan 4. olağanüstü kurultayda GİK üyesi seçildi. Çokal , 7 Ağustos günü yapılan GİK toplantısında ise Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirildi.
Tuba Vural Çokal’ın partisi içerisindeki istikrarlı yükselişi başta kendi bölgesi olmak üzere yurt genelinde sevinç yarattı.

‘HER VATANDAŞ MİLLETVEKİLİMİZE ULAŞABİLİYOR’

Tuba Vural Çokal’ın Genel Başkan Yardımcılığına getirilmesinin ardından İYİ Parti Manavgat İlçe Başkanı Hatice AVCI bir açıklama yaptı.

AvcıPartimizin Manavgat kurucu ilçe başkanı olan Dr. Tuba Vural Çokal, TBMM’deki çalışmalarından dolayı her kesimin takdirini topladı. Tuba Vural Çokal Manavgat’ta vatandaşlarla iç içe olan, pazar ve esnaf ziyaret ederek onların sorunlarını dinleyen ender bir milletvekilimizdir. Aynı zamanda vatandaşlarımızın sorunlarını her platformda dile getiren ve sevilen bir milletvekilimizdir. İsteyen her vatandaş Tuba Vural Çokal’a ulaşabiliyor, sorunlarını dile getirebiliyor. Antalyamızın başarılı milletvekili Tuba Vural Çokal’ın Genel Başkan Yardımcılığı görevini de en iyi şekilde yapacağına inancım tamdır. Milletvekilimiz, yeni göreviyle hepimizin gururu olmuştur. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.