Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

NetWork Manavgat Mağazası Açıldı

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Dünyanın ve Türkiye’nin en önemli markaları Manavgat’a taşınmaya devam ediyor.Hazır giyim sektöründe “zamansız moda” anlayışıyla Türkiye’de adı özgürlük ve kaliteyle bütünleşen bir marka olan NetWork’te onlardan biri. NetWork’ün Manavgat mağazası Novamall alışveriş merkezinde dualarla hizmete girdi.

MANAVGAT’A HİTAP EDEN EN LÜKS MARKA

Fifex Genel Koordinatörü Hür Dilber tarafından Manavgat’a kazandırılan NetWork Manavgat mağazasının açılışına spor camiasının önemli isimleri katıldı. TÜFAD Başkanı İsmail Dilber başta olmak üzere Alanya spor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Manavgat Belediyesi Başkan yardımcısı Halis Akkaya’da NetWork’ün açılış heyecanına ortak oldu.    

      

HERKESİN ALABİLECEĞİ RAKAMLAR

NetWork markasının artık dünya çapında tanınan bir marka olduğunu belirten Hür Dilber NetWork Manavgat mağazasının kente hitap eden en lüks marka olduğunu kaydetti. Dilber NetWork’ün fiyatlarının kalitesi ile doğru orantılı olarak yüksek olduğunu ancak %50 oranında indirimlerle herkesin alabileceği rakamlara geldiğini belirtti.

SPORUN GELİŞİMİNE DESTEK OLMAYA DEVAM

Başta spor camiası olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür eden Dilber Manavgat Alanya ve Antalya da sporun gelişimine destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

YARATICI VE DİNAMİK

AY Marka Mağazacılık A.Ş. çatısı altında Türkiye hazır-giyim sektörüne 1999 yılında katılan NetWork, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik bir marka olarak tanınıyor.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.