Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MANAVGAT’TA FESTİVALLER BAŞLIYOR

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Manavgat’ta festival mevsimi başlıyor. Bu yıl 9’uncusu kez kapılarını açacak olan Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali 26-30 Haziran tarihlerinde düzenlenecek.

BASIN LANSMANI ANTALYA’DA

Festival öncesi Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen Antalya’ya çıkartma yaptı. Başkan Sözen ve Meclis üyeleri Akra Barut Hotel’de düzenlenen lansman gecesinde festivaller hakkında basın mensuplarına bilgi verdi sorularını yanıtladı.

Geçen yıl 5 milyon turistin Manavgat’ta ağırlanmasıyla yaklaşık 4 buçuk milyar dolar ülke ekonomisine kazanç sağlandığını belirten Başkan Sözen “Bir kentte fiziki yapılanmalar teknik çalışmalar illaki yapabilirsiniz ama o kentin kültürel sosyal ve sportif hayatını canlı kılmadığımız zaman bir tarafınız eksik kalıyor.
Festivallerimiz de bunun için son derece önemli dedi.

BAĞLAN AMA BAĞIMLI OLMA

Sözen, Bu yıl festivalin mottosunu teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek için ’bağlan ama bağımlı olma’ olarak belirlediklerini festival alanında teknolojiden uzak olabilecek bir bölge oluşturmaya çalışıyoruz dedi.

“NEDEN OLMASIN”

Manavgat’ın en güzel seyir terası olan Türkbeleni Millet Bahçesinin tanıtımı ve Manavgat’a kazandırılması noktasında Motor Festivalinin etkinlik programına dahil edilebilir mi? şeklindeki soruyu yanıtlayan Başkan Sözen, Neden olmasın dedi.

TÜM SANATSEVERLERİ MANAVGAT’A DAVET ETTİ

Şükrü Sözen Manavgat’ta düzenleyecekleri festival takvimi hakkında da bilgi verdi;

Şükrü Sözen, bu yıl 9’uncusu düzenlenecek Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali’in 26-30 Haziran, 23’üncü Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali’nin 22-28 Temmuz ve 18’nci Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali’nin ise 13-23 Eylül tarihlerinde düzenleneceğini açıkladı.Başkan Sözen tüm sanatseverleri Manavgat festivallerine davet eti.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.