Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

LÖSEV KURBAN BAĞIŞLARINIZI BEKLİYOR

5 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Kurban Bayramı yaklaşırken LÖSEV, kayıtlı hastalarına destekler ulaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Hastalık tedavisinde protein olmazsa olmaz! Bu sebeple iyi kalite protein kaynağı olan kırmızı et, yıl boyunca tüm Türkiye’de, düzenli olarak hasta ve ailelerine iletiliyor. Kurban Döneminde yapılan bağışlar sayesinde lösemi ve kanser hastası aileler tüm yıl boyunca et ve et ürünleri desteği yardımlarına ulaşabiliyor.

LÖSEV’in Kurban Bayramına Kadar Hedefi Tüm Türkiye’de 30 Bin Aileye Ulaşmak…

Lösemi ve kanser tedavisi gören çocuk ve yetişkinlerin iyileşmesi için protein ağırlıklı beslenmeleri çok önemli. Bu nedenle LÖSEV, 12 ay boyunca kayıtlı hastalarına kırmızı et yardımını sürdürüyor. En kaliteli protein kaynağı olan et ve et ürünleri hastaların beslenmesinde çok önemli bir yere sahip. Özellikle lösemide et ve et ürünleri tüketerek sağlıklı beslenen hastalar bu zorlu tedavi sürecini daha kolay atlatıyorlar. 

Antalya, Burdur ve Isparta’da LÖSEV Ailelerine Et Ve Et Ürünleri Dağıtımları Devam Ediyor…

19 Temmuz da Antalya’da başlayan dağıtımlar Isparta, Burdur, Alanya’da devam edecek. Bülent Ecevit Bulvarı üzerinde bulunan Antalya LÖSEV Şube’den yapılan dağıtımda aileler “bu hastalık sürecinde daha da yalnızlaştıkları bu zorlu ve pahalı tedavi esansında yanlarında sadece LÖSEV ve bağışçıların olduğunu, en zor zamanlarında Hızır gibi yetişen bu yardımlar için tüm bağışçılara dua ettiklerini” dile getirdiler.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.