Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Solothurn Tekrar Gelecek

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Antalya Kampını Tamamladı

İsviçre Fc Solothurn ‘nun U16 ve U18 takımları bir haftalık Antalya kampını tamamladı. Kamp süresince Side Star Resort Hotel de konaklayan Fc Solothurn antrenman için yine aynı otelin spor tesislerini kullandı.

İki Hazırlık Maçı

İlk kez Türkiye’de bulunan Fc Solothorn  ilki Antalyaspor la olmak üzere  iki hazırlık maçı yaptı. Mad Sports’ un Türkiye’ye taşıdığı Fc Solothurn ’lu futbolcular kampın son günü Side ve Manavgat’ı gezerek hem kenti tanıma hem de alışveriş yapma fırsatı da buldu.

Madsports’a Teşekkür

Mad Sports’un Ceo’su Muhammed Ali Dersinlioğlu’na organizasyon için teşekkür eden Fc Solothurn ’nun alt yapı koordinatörü Ronald Vetter kamp sürecini değerlendirdi. Konaklamadan spor tesislerine övgüyle söz eden Vetter verimli bir kamp süreci geçirdiklerini kaydetti.

“Daha Sık Geleceğiz”

Ronald Vetter Zaman zaman yağan yağmura rağmen hergün antrenman yapma imkanı buldukları belirtti.İsviçreli hoca 7 günde iki hazırlık maçı yaptıklarını söyledi. Antalya kampında tüm hazırlıklarını tamamladıklarını söyleyen Vetter takımın Türkiye’den mutlu ve lige hazır bir şekilde ayrılacağını ve daha sık Türkiye’ye gelecekleri sözünü verdi.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.