Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

FARK KOLEJİ MEZUNİYET TÖRENİ 2019

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Hep birlikte zor engeller aştılar. Anılarında saklı güzel günleri oldu. Sınıf duvarlarında gizli çok şeyler paylaştılar.2018-2019 eğitim-öğretim yılı Fark Koleji Ortaokul 8. Sınıf ve Fark Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileri muhteşem bir törenle mezuniyetlerini kutladı.

HÜZÜN VE GURUR BİR ARADA

Riva Garden’da  gerçekleşen Mezuniyet Törenine öğrencilerle birlikte veliler, Öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.Gecede hüzün ve gurur aynı anda yaşandı.

HEDEFİMİZ CUMHURİYET GENÇLERİ YETİŞTİRMEK

Fark Koleji Mezuniyet Töreni her yıl olduğu gibi bu yıl da bayrak ve flama töreni, saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı. Törenin açılış konuşmasını yapan Fark Kolejleri Kurucusu Ramazan Ateş, gelecek nesillerin elde edecekleri başarılarla ailelerini ve öğretmenlerini çok iyi bir şekilde temsil edeceklerinden emin olduğunu söyledi. En büyük hedeflerinin güzel insan, iyi insan, nitelikli insan yetiştirmek eğitim odaklı olmak diyen Ateş; “ Sevgiye dayalı eğitim sistemi içerisinde Atatürk ilkelerine bağlı Cumhuriyet gençleri yetiştirmek en temel hedefimizdir”  ifadelerini kullandı.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.