Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Doğu Bozkurt’tan Muhteşem Start

2 hafta önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran


Ege üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü mezunu Doğu Bozkurt’tan muhteşem konser. Üç yıl önce Manavgat’ta kurulan Doğu Bozkurt Türk Sanat Müziği Korosu her yaştan ve her meslek gurubundan isimlerle büyümeye devam ediyor.Doğu Bozkurt bu yıl eğitimlerini Dinamik Kültür Sanat ve Spor Merkezi’nde veriyor

DOĞU BOZKURT-MÜZİK ÖĞRETMENİ

MUHTEŞEM KONSER

Doğu Bozkurt Türk Sanat Müziği Korosu, TSM severlere unutamayacakları bir gece yaşattı.Solfej Kültür Sanat ve Eğlence Merkezinde  gerçekleşen konserde Doğu Bozkurt yönetiminde TSM’nin en sevilen eserlerini büyük bir başarıyla seslendirdi.Sanatçılar, kendilerini dinleyen seçkin davetlilere tam anlamıyla nefis bir müzik ziyafeti çekti.

KONSERE İLGİ BÜYÜKTÜ

Sunuculuğunu Dinamik Kültür Sanat ve Spor Merkezi kurucusu Melek Toksöz’ün üstlendiği konserde Toksöz, korist ve solist olarak icra ettiği şarkılarla coşkuyu zirveye taşıdı. Zaman zaman koronun içindeki sanatçıların solo olarak görev alıp seslendirdikleri şarkılar, mekanı dolduran TSM hayranından oluşan dev seyirci korosuyla taçlandı. Geceye yabancı misafirlerin ilgisi müziğin evrenselliğinin adeta kanıtı gibiydi.

MANAVGAT DİNAMİK SANAT KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ

Henüz iki ay öncesinde kapılarını sanata kültüre ve spora açan Dinamik Sanat Kültür ve Spor Merkezi‘nin kuruluş felsefesinde yaklaşık çeyrek asırlık eğitimci tecrübesi bulunuyor. Manavgat İlçe Halk Kütüphanesi‘nin arkasında ki merkezinde hizmet veren eğitim merkezi Manavgat’ta sanat ile sporu aynı potada eritmeyi hedefliyor.

ŞAFAK SÖNMEZ’LE MORAL DEPOLADILAR

Doğu Bozkurt yönetimindeki Türk Sanat Müziği Korosu bu yıl Dinamik Kültür Sanat ve Spor Merkezi‘nde eğitimlerine devam edecek.Türk Sanat Müziği Korosu konserinin ardından ünlü sanatçı Şafak Sönmez’in şarkılarıyla hem eğlendi hem de sezon öncesi moral depoladı.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.