Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

BARIŞIN KENTİ MURATPAŞA

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde Muratpaşa Belediyesi’nin Ziya Gökalp Kent Parkı’nda verdiği konserde konuştu. Başkan Uysal “Hayatın her aşamasında barışla, barış enerjisiyle olaylara yaklaşmak çok değerli, çok önemli. Muratpaşa’mızda başarmaya çalıştığımız en önemli şey bu” diye konuştu.

Muratpaşa Belediyesi’nin kreşleri, destek eğitim kurs merkezleri ve gençlik merkezi, 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde, Ziya Gökalp Kent Parkı’nda unutulmaz bir konsere verdi.Şef Furkan Üstündağ yönetimindeki Gençlik Orkestrası’na solist olarak Luba Öz ve Toygarhan Atuner eşlik etti.

 Konserde Türkçeye ‘Kim ne derse desin’ adıyla aranje edilen Sway, Bu ne biçim hayat’ olarak bilinen Those were the days ve ‘Bambaşka biri’ gibi şarkılar seslendirildi.

Başkan Uysal, konsere eşi Ümran Uysal’la birlikte katıldı.CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek de dinleyiciler arasında yer aldı.

Başkan Uysal, burada yaptığı konuşmada, barışın sadece insanlar ve toplumlar arasında sınırlı olmadığını söyledi. “En başta insanların kendi içinde barışmaları lazım” diyen Başkan Uysal, kendisiyle barışmayan bir insanının toplumsal olaylarda barışa katkısının da çok kalıcı olmadığını belirtti.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.