Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ANTALYA PİZZAYI SEVİYOR

3 hafta önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Türkiye pazarına 1996 yılında giriş yapan Domino’s sık sık düzenlediği promosyon ve kampanyalarla turizmin başkentinde en fazla tercih edilen pizza markası.

ANTALYA MERKEZDE 11 ŞUBE

2006 yılında ilk şubesi olan Dedeman’da açan Domino’s bu gün Antalya merkezde 11 şubeyle hizmet veriyor. Domino’s’u Antalya’ ya sevdiren iki isim, Samet Kul, Hakan Kaya. Tüm operasyonu Aspendos şubesinden yönetiyor.

GÜNDE 2200 PİZZA

Günde minimum 2200 pizza siparişi alan Domino’s  bugün Antalya’da 160 kişilik istihdam yaratıyor. Domino’s 60 km’lik hızla 6 dakikada Antalya merkezde servis yapılmayan tek bir nokta bırakmıyor.

KAMPANYALARLA DAHA FAZLA KİŞİYE ULAŞIYOR

” Türkiye Pizza Günleri” kapsamında 1 hafta da Antalya’yı adeta pizzaya doyuran Domino’s kampanya dönemlerinde karlılıktan ziyade, daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor. Bu süreç ise daha çok vatandaşın cebine yarıyor. Antalya da Domino’s ‘un her kampanya döneminde yaklaşık %15 talep artışı yaşanıyor.

SİPARİŞLERİN %60’I İNTERNETTEN

Domino’s‘un pizza siparişlerinde dijital kanalının rolü kuşkusuz yadsınamaz. Antalya’da Domino’s’un pizza satışları %60 oranında mağazaları dışından, internetten ve mobil uygulamadan gerçekleştiriliyor.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.