Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Manavgat’ın Geleceğini Manavgatlı Belirlemeli

2 hafta önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

MANAVGAT, MASMO ’NUN GELENEKSEL İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU 

Manavgat Serbest Muhasebeci ve Mali müşavirler Odasının geleneksel iftar sofrası bu kez Hayal Garden’da kuruldu. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği İftar organizasyonuna meslek mensuplarının katılımı yoğundu.

MASMO ‘DAN BİRLİKTELİK MESAJI

Geçtiğimiz günlerde %98 lik katılım oranıyla 3. Olağan genel kurulunu gerçekleştiren Masmo’nun ilk etkinliğinde genel kurulda yarışan grup liderleri de iftar organizasyonuna katılarak birlikteyiz mesajı verdi.

Masmo’nun iftar sofrasında Manavgat iş dünyası, Stk temsilcileri ve siyasi parti ilçe başkanları da hazır bulundu.

EMEK VERENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

İftar organizasyonunda meslektaşlarına seslenen Masmo başkanı Nezih Özgenç, son 3 yıllık süreçte görev alan meslektaşlarına ve tüm etkinliklerinde destek olan kurumlara teşekkür etti. Yeni döneme ilişkin birliktelik mesajı verdi.

KORSANLA MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Masmo’nun ana hedefini hatırlatan Başkan Özgenç Yetkisiz olarak korsan faaliyetlerde bulunanlarla hukuki mücadeleye devam ettiklerini kaydetti.

MANAVGAT’IN GELECEĞİNİ MANAVGATLI BELİRLEMELİ

Başkan Özgenç in gündeminde Manavgat’ın geleceği de vardı. Dünden bugüne Masmo’nun Manavgat’ın sosyal, siyasal ve ekonomik konularında elini taşın altına koyarak örgütlü bir şekilde, mücadelesini hatırlatan Başkan Özgenç 2000 li yılların başında  Sorgun çamlığının korunması noktasında verdikleri mücadelenin Türkiye’nin ilk sivil toplum başarısı olduğunu kaydetti. Masmo başkanı Manavgat’ın geleceğini Manavgatlı belirlemelidir dedi.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.