Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Umut Pide’en Hijyen uyarısı

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

HİJYEN ÇOK ÖNEMLİ!

Manavgat Kaymakamlığınca, çocuklar ve gençlerin huzur ve güven içinde bir eğitim öğretim yılı geçirebilmesi için okul ve çevresindeki iş yerlerine sıkı denetim yapılacağı açıklandı.Manavgat’ta öğrencilerin en sık ziyaret ettiği lezzet duraklarından olan Umut Pide’nin sahibi Halis Düzgün denetimlerin çok önemli olduğunu belirtti.

ÖĞRENCİ VE VELİLERİN AKININA UĞRUYOR

Manavgat’ta her eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte daha çok öğretmen, veli ve öğrencilerin akınına uğrayan mekanların başında Umut Pide geliyor. Birçok okulun yakınında ve geçiş noktasında bulunan Umut Pide’ de okulların açılmasıyla birlikte hem menüsünü hem de fiyatlarını öğrenciye göre ayarlıyor. “Öğrencilerimiz bizim geleceğimiz” olduğunu belirten Umut Pide’nin işletme sahibi Halis Düzgün, “Sağlıklı nesiller yetiştirmek için sağlıklı besinler tüketmemiz gerekiyor. Umut Pide olarak hijyen koşullarından asla taviz vermiyoruz” dedi.

HİJYENİK DÖNER AYRAN 10 LİRA

Bütün ürünlerinde olduğu gibi tavuk döneri de hijyen koşulları dahilinde kendileri yaptıklarını ve ayran ile birlikte öğrencilere 10 liradan verdiklerini kaydetti.

‘ÖĞRENCİLER HEPİMİZİN GELECEĞİ’

Kendi öğrencilik yıllarını bir türlü unutamadığını belirten Halis Düzgün, “Benimde çocuğum var.Bazen öğrencinin harçlığı yetmeyebiliyor.Benimde öğrenciliğimde bakıp ta yiyemediğim anlar oldu.Parasının olmadığını hissettiğim öğrencilere ben ısmarlıyorum.dedi

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.