Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MİNA TARIM’DAN SEZON MORALİ

6 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

MİNA TARIM LANSMAN GECESİ

Mina Tarım otellerin satın alma müdürleri ve mutfak şeflerini lansman gecesinde buluşturdu. Mina tarımın Manavgat Melas restoranda düzenlediği  lansman gecesine Antalya’nın farklı noktalarında hizmet veren otellerin satın alma müdürleri ve mutfak şefleri katıldı.2019 sezonu öncesi moral depoladı..

Gecede sahne alan sevilen sanatçı Cihan Arman kimi zaman hareketli kimi zaman ise romantik şarkılarıyla otel yöneticilerine müzik dolu keyifli anlar yaşattı. Arman’ın birbirinden güzel şarkıları davetlilerden bol bol alkış aldı.

HEP BİRLİKTE DAHA İYİ NOKTALARA

Mina Tarımın lansman gecesinde turizmcilere seslenen ilk isim Mina tarımın satış ve pazarlama müdürü M. Ali Çakmakçı idi..

Davetliler hoş geldiniz diyen Çakmakçı “Sizlerin desteğiyle daha iyi noktalara hep birlikte geleceğiz” dedi. Mina sebze meyvenin çok iyi bir ekip kurduğunu kaydeden çakmakçı sezon öncesi yoğunluğa rağmen lansman gecesinde kendilerini yalnız bırakmayan turizmcilere teşekkür etti. Çakmakçı yeni bir oluşum içerisinde olan Manavgat satın alma müdürleri platformuna Mina Tarım olarak her zaman destek olmaya hazır olduklarını söyledi.

MANAVGAT OTEL SATIN ALMA MÜDÜRLERİ PLATFORMU

Gecede Manavgat otel satına alma müdürleri platformu adına Commodore Elit Hotel satın alma müdürü Ali Mustafa Bulut söz aldı. Bulut, Mina Tarıma gece için teşekkür etti. Manavgat otel satın alma müdürleri olarak geceye katılanlara da teşekkür eden Bulut. Mina Tarıma ve meslektaşlarına başarılı bir sezon geçirmeleri temennisinde bulundu.

TECRÜBE,YÜKSEK KALİTE,DEVAMLILIK,STANDART ÜRÜN

Davetlilere seslenen son isim Mina Tarım yönetim kurulu başkanı Ali Ataş’tı. Geceye katılanlara teşekkür eden Ataş’ın gündeminde otel satın alma müdürlerinin sezon öncesi iskonto talepleri vardı. Tarımsal ürünlerde girdi maliyetlerinin önemine dikkat çeken Ataş “Tecrübe, yüksek kalite, devamlılık ve standart ürün. Mina tarımın en önemli başarı anahtarı” olduğunu hatırlattı. Ali Ataş, Mina tarım olarak dün olduğu gibi bundan sonrada hem üreticimizin hem de otelcilerimizin yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti. Ali Ataş davetlilere başarılı bir turizm sezonu diledi.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.