Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

DEMET AKALIN MANAVGAT TARİHİNE GEÇTİ

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Manavgat Türkbeleni Millet Bahçesi’nin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı, ilk konseri de ünlü sanatçı Demet Akalın verdi.

MANAVGAT TÜRKBELENİNDE BULUŞTU

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Manavgat‘a kazandırılan Türkbeleni Millet Bahçesi ilk  konserinde Manavgat’ı kentin en güzel seyir terasına taşıdı. Manavgat Türkbeleni Millet Bahçesi’ nde düzenlenen muhteşem konsere Manavgatlının ilgisi yoğundu.Her yaştan binlerce Manavgatlı hem Türkbeleni‘nin yeni halini gördü hem de Demet Akalın konserini izledi.

“MANAVGAT TARİHİNE GEÇTİ”

Antalya Büyükşehir Belediye başkanı Menderes Türel Türkbeleni Millet Bahçesi’ne gösterilen ilgiden dolayı Manavgatlılara teşekkür etti. Başkan Türel ; Demet Akalın’ın Türkbeleni Millet Bahçesi’nde ilk konser veren sanatçı olarak Manavgat’ın tarihine geçtiğini söyledi. Manavgatlılara Türkbeleni güzel olmuş mu ? diye soran Başkan Türel, “size böyle güzellikler yakışır Manavgatlı hemşehrilerim” dedi.

HAYRANLARINDAN TAM NOT ALDI

Ünlü sanatçı Demet Akalın en güzel şarkılarını Manavgatlı hayranları için seslendirdi. Akalın sahne performansıyla da hayranlarından tam not aldı.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.