Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

AYCA SÜT ‘E TAM NOT !

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Ayca Süt sektörden gelen talepler doğrultusunda ürün Portföyünü genişletti. Kahvaltıyı tamamlayan Zeytin, Reçel ve Bal gruplarıyla portföyünü zenginleştiren Ayca Süt yeni ürünlerini otel yöneticilerine tanıttı.

APADER , AYCA SÜT İŞBİRLİĞİ

Antalya Aşçılar ve Pastacılar Derneği (APADER ) Yerli üretici firmalarımızı Turizm tesisleriyle buluşturmaya devam ediyor. Apader Cyrstal Eğitim & Uygulama Mutfağı hafta sonu ,  Ayca Süt Demo tanıtım etkinliğine ev sahipliği yaptı.

AYCA SÜT ÜRÜN PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETTİ

Demo tanıtımında sunumu Ayca Süt satış temsilcisi Hasan Uçar yaptı. Uçar, bu sene itibarı ile Ayca Süt’ün sektörden gelen talepler doğrultusunda ürün Portföyünü genişlettiğini kaydetti. Uçar, Portföylerine yeni ekledikleri reçel, bal ve kendi markalarıyla ürettikleri zeytin gruplarını otellerin satın alma ve mutfak yöneticilerine tanıttıklarını söyledi.

OTELCİLER TEK TEK TADINA BAKTILAR

Turizmin başkenti Antalya’nın en fazla otel yoğunluğunun bulunduğu Manavgat ve çevresinde faaliyet gösteren Otellerin Mutfak yöneticileri ve Satın alma müdürleri Demo tanıtımında Ayca süt’ün ürünlerini yerinde gördü tatma imkanı buldu. Ayca Süt ürünlerini yakından tanıdıklarını kaydeden sektör temsilcileri Ayca Süt’ün zenginleşen yeni Portföylerini de oldukça başarılı bulduklarını kaydetti.

APADER SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI

Gastronomi alanında Eğitimi ön plana çıkartarak alanında adeta çığıra açan Apader Cyrstal Eğitim Mutfağı Satın Alma yöneticileri, Mutfak Yöneticileri ve Tedarikçi firmaların fikir alışverişinde bulunduğu tam bir buluşma noktası oldu.

Yaklaşık 5 saat süren Ayca Süt Demo Tanıtımına 50 nin üzerinde tesisin Mutfak ve Satın alma yöneticisi katıldı. Otellerin Satıl alma ve Mutfak yöneticileri Apader Cyrstal Uygulama Mutfağında Ayca Süt’ün tüm ürünlerini yerinde görme imkanı buldu.

APADER YENİ HEDEFLERE DOĞRU

İlk 4 yıl için belirledikleri hedeflere ulaştıklarını kaydeden APADER Başkanı Mehmet Özen “ hep birlikte eğitim yolunda yeni hedeflere emin adımlarla yürüyoruz.” Dedi Özen, Otellerin Satın alma ve Mutfak yöneticileri ile  tedarikçi firma yöneticilerinin birlikte hareket etmesinin çok önemli olduğuna dikkat çekti.Özen,Apader Cyrstal Eğitim & Uygulama Mutfağında dün olduğu gibi bundan sonrada eğitim başta olmak üzere tedarikçi firmalarımıza ar-ge çalışmalarında destek olmak istediklerini kaydetti. Manavgat bölgesinde tek olduklarını kaydeden Mehmet Özen bugüne kadar 30 farklı tedarikçi firmaya mutfaklarını açtıklarını, yeni gelen talepler olduğunu Mutfaklarının sektörün hizmetinde olmaya devam edeceğini belirtti.

“ÇOK VERİMLİ GEÇTİ”

Ayca Süt Satış temsilcisi Hasan Uçar Demo tanıtımının oldukça verimli geçtiğini özellikle portföyümüze yeni eklediğimiz ürünlere otellerin ilgili departman yöneticilerinin ilgisinin memnuniyet verici olduğunu kaydetti. Hali hazırda ar-ge’si devam eden ürün grupları olduğunu belirten Uçar, “ilerleyen yıllarda daha geniş kapsamlı bir şekilde Demo tanıtımlarına devam edeceğiz” dedi.

“LOJİSTİK ÇOK ÖNEMLİ”

1980 yılında kurulan Konya merkezli Ayca Süt’ün bugün Türkiye’de 6 bölge de yurt dışında ise Özbekistan’da bölge müdürlüğü bulunduğunu hatırlatan Hasan Uçar, “ yeri geldi gün içerisinde ustalarımızın mağduriyetini gidermek adına lojistiğini yaptığımız oldu.” dedi

AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MANAVGAT’TA

Ayca Süt Akdeniz bölge Müdürlüğü‘nün Manavgat’ta bulunduğuna belirten Uçar, Manavgat ve Antalya haricindeki yerler de bayilik kanalıyla hareket ettiklerini ,diğer bölgelerin ise kendi lojistiğini yaptığı bir satış ağının bulunduğunu söyledi.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.