Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ANFAŞ Spor TURKEY Başladı

2 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

ANTALYA Fuar ve Kongre Merkezi ANFAŞ tarafından bu yıl ikincisi organize edilen Spor Ekipmanları,Takviye Ürünleri ve Aktiviteleri Fuarı kapılarını açtı.Antalya protokolünün eksikliğinin dikkat çektiği açılış törenine Anfaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı’ nın sözleri damga vurdu.

‘SPOR YAPIN,AZ YİYİN,HASTA OLMAYIN’

ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı kendi hayatı üzerinden sporun önemini anlattı 70 yaşına değin elde ettiği sportif başarıları tek tek saydı. Hedeflerini açıkladı. Sitemliydi ancak bir o kadar da kararlı. Türkiye’ yi Türk insanını uyardı. “Spor yapın az yiyin , hasta olmayın“ dedi.

PES ETMEK YOK!

1 Eylülde Lozan’da 55 ülkenin katıldığı dünya triatlon şampiyonasında elde ettiği madalyasını gösterdi. “Nefes aldığım sürece vazgeçmek yok” dedi.

ANFAŞ SPOR TURKEY- ANTALYA

Bu yıl ikincisi düzenlenen Spor Ekipmanları, Takviye Ürünleri ve Aktiviteleri Fuarının açılışında  Antalya protokolü olmasa da basının ilgisi yoğundu. Fuarın ilk gününde Anfaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı ‘da  gerek açıklamaları örnek hayatı , mücadeleci duruşu ve 70 yaşına rağmen bitmeyen enerjisiyle tüm kadrajları doldurmaya yetti.

MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ BAŞLADI

Fuar kapsamında Türkiye Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri de başladı.

ANTALYA Fuar ve Kongre Merkezi ANFAŞ tarafından bu yıl ikincisi organize edilen Spor Ekipmanları, Takviye Ürünleri ve Aktiviteleri Fuarı 8 Eylüle kadar Antalya Expo Center ziyaret edilebiliyor.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.