Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

AGORA AVM’ DE KÜLTÜR ŞÖLENİ

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Her gün binlerce yerli-yabancı alışveriş tutkunlarını ağırlayan Akdeniz’in en büyük alışveriş merkezi  Agora Avm de  30 Ağustos’ta  tam bir kültür şöleni yaşandı.

 DÜNYA KÜLTÜRLERİ AGORA’DA BULUŞTU

Kepez Belediyesi‘nin farklı kültürleri 5.kez Antalya’da buluşturduğu “Uluslararası Folklor Festivali” kapsamında kente gelen yerli ve yabancı ekiplerin 30 Ağustos ta ki buluşma noktası Agora AVM’ idi.

Folklor ekipleri ülkeleri ve kentlerine ait sergiledikleri halk oyunlarıyla Agora Avm’de muhteşem bir 30 Ağustos kutlaması yaşattı.Kültürlerine ait geleneksel kıyafetleriyle gösterilerini yapan ekiplerin hareketli müziklerine Agora Avm ziyaretçileri de eşlik etti.

ANTALYA’YA VE AGORA AVM’YE HAYRAN KALDILAR

 Agora Alışveriş merkezinin muhteşem atmosferinde gösterilerini sergileyen ekipler Antalya’ya ve Agora Avm’ye hayran kaldıklarını söyledi. Folklor festivali kapsamında farklı ve heyecanlı bir deneyim yaşadıklarını belirten yabancı ziyaretçiler davetlerinden dolayı Kepez Belediyesine ve Agora Avm’ye   teşekkür etti.

BAŞKAN TÜTÜNCÜ’YE TEŞEKKÜRLER

Bu yıl 5. si düzenlenen uluslararası folklor festivalinin Antalya’ya renk kattığını kaydeden Agora Avm’nin Müdürü Fethi Başuslu festival kapsamında kentimiz ve alışveriş merkezimiz dünya kültürlerinin de buluştuğu bir merkez haline geldi dedi. Fethi Başuslu, başta Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü olmak üzere yerli ve yabancı folklor ekiplerine ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.