Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yudum ‘dan lezzetin ustalarına VALA

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Türkiye’nin en büyük sıvı yağ üreticisi Yudum, sahip olduğu yenilikçilik anlayışıyla tüketicilerine yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Yudum’un bir yıl önce  pastacılık ve endüstriyel mutfaklar için yaptığı yatırımlar meyvesi verdi.Yudum artık “vala” markasıyla otel mutfaklarında.Üstelik oldukça iddialı.

ÇOK İDDİALIYIZ!

Yudum yağları Türkiye satış müdür Sinan Gürel,Yudum’un bir yıl önce margarin fabrikasını kurarak pastacılık ve endüstriyel yağlarda da Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptığını belirtti.Gürel “Üç ay önce tüm portföyümüzü tamamladık.İddialı bir şekilde geliyoruz.”dedi.

Çok iddialı olduklarının altını çizen Gürel “Öncelikle en yeni teknolojiye sahip fabrikayı kurduk.İkincisi oldukça deneyimli ve istekli bir ekip bir araya getirdik.Ayrıca Yudum’un marka gücünü de arkamıza aldık” dedi.

VALA’YA ANTALYA’DA TAM NOT

Yudum Apader Cyrstal Uygulama mutfağında lezzetin ustalarına yeni markası “vala” ile neler yapabileceklerini anlattı.Endüstriyel mutfaklar için profesyonel ekipler tarafından geliştirilen Vala turizmin başkentinde 5 yıldızlı otellerin mutfak şeflerinden tam not aldı.
Beş yıldızlı otellerin mutfak şefleri ve satın alma müdürleri vala’nın tutacağını söyledi. Antalya Aşçılar ve Pastacılar Derneği ( APADER) başkanı Mehmet Özen “Vala’nın tutacağından eminim” dedi.

HEDEFİMİZ 40 DİSTRİBÜTÖR

4 ay gibi sürede 25 distribütöre ulaşan Yudum iki yıl içerisinde bu sayıyı 40’a taşımayı planlıyor.Yudumun Antalya distribütörlüğünü Sandra Gıdanın yürüttüğünü kaydeden Yudum yağları Türkiye satış müdürü Sinan Gürel “ İstanbul’da,Ankara’da,İzmir’de Gaziantep’te,Diyarbakır’da,Trabzon’da ve çevre illerde faaliyet gösteren güçlü distribütörlerimiz var” dedi.

SANDRA GIDA

Vala’yı Antalya’da faaliyet gösteren otellerin  mutfaklarına taşıyan Sandra Gıdanın satış temsilcisi Vahap Aydın ise  yakın gelecekte vala’nın sektörün lideri olacağından emin olduğunu kaydetti.

Yudum Gıda hakkında

Savola Grup bünyesinde yer alan Yudum Gıda, Türkiye’nin en büyük sıvı yağ üreticisidir. Şirketin çatısı altında Yudum, Sırma, Cielo ve Brillo markaları yer almaktadır. Sıvıyağ pazarında yıllardır Yudum ve Sırma markaları ile Türkiye’nin en çok tercih edilen sıvı yağlarını üreten Yudum Gıda’nın 18.000 m2 açık alan üzerine kurulu Ayvalık’taki fabrikasının yıllık üretim kapasitesi; mısır yağı ve ayçiçek yağı için 85.000 ton, zeytinyağı için 20.000 ton’dur. Yudum Gıda; ayçiçek, mısır ve zeytinyağı üretimi ile ihracat pazarlarında sektörünün en seçkin ve önemli üreticilerinden sayılmaktadır.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.