Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YAPIPEN GROUP’TAN 28’İNCİ GELENEKSEL İFTAR

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Ne ekonomik kriz ne de durgun piyasalar önünü kesebildi. Dünden bugüne Manavgat’ın dünyaya açılan en önemli markası olan Yapıpen Group bir kez daha kentin en geniş katılımlı iftar organizasyonuna ev sahipliği yaptı.Üstelik 28. Kez.

Manavgat’ta Pvc sektörünün lideri Yapıpen Group un gönül sofraları yine binleri ağırladı. Manavgat’ın neredeyse tüm dinamikleri %100 Türk sermayeli Antalya’nın Manavgat’ın ihracat gururu Yapıpen ’in iftarında  buluştu. Ramazan ayının bereketini birlikte yaşadı.

YAPIPEN GROUP GÖNÜL SOFRALARI MANAVGAT,ANAMUR ve ŞANLIURFA’da

Her geçen yıl yoluna emin adımlarla devam eden Yapıpen grup’un gönül sofraları doğup büyüdüğü Manavgat’ın yanı sıra peygamberler diyarı Şanlıurfa ve Anamur’da da  kuruldu.

Bayilerinden misafirlerine binlerce vatandaş Yapıpen çatısı altında açtı orucunu.

“KALİTEDEN ASLA TAVİZ VERMİYORUZ”

Manavgat’ta ki fabrikasında ürettiklerini ülke sınırlarının dışına yıllardır taşıyarak milli ekonomimize  her geçen yıl ciddi katkılar sunan ve geçen ay ki  Cumhuriyet tarihimizin aylık ihracat rekorunun kırılmasında pay sahibi Yapıpen Group’un başarısının temelinde kaliteden taviz vermemesi bulunuyor.

“KALİTELİ ÜRÜN HER YERDE HER ZAMAN SATAR”

Başarılarının sırrını cesaret, azim ve çalışmak olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı  Bayram Ali Yüksel “ Kaliteli ürün her yerde ve her zaman satacaktır.Yapıpen dün olduğu gibi bundan sonrada kaliteden asla ödün vermeyecektir.” ifadelerini kullandı.Yüksel Manavgat-Anamur ve Şanlıurfa’da kurulan iftar programlarına katılan-katılamayan tüm davetlilere teşekkür etti. Huzurlu bir Ramazan Bayramı geçirmeleri temennisinde bulundu.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.