Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

VELİLER EN ÇOK ONLARA GÜVENİYOR

2 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Ders zili çaldı okullar açıldı okul bahçeleri kadar olmasa da kırtasiyeler de dolup taştı.Velilerin elinde uzun bir kırtasiye listesi var. Herkes kendi bütçesine göre çocuklarının okul ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. Çeyrek asırdır Manavgat‘ta hizmet veren Arslan Kırtasiye velilerin en çok tercih ettiği noktaların başında yer alıyor.

KANSEROJEN MADDE İÇEREN ÜRÜNLERE DİKKAT

Kırtasiye ürünleri konusunda uzmanlar aylardır uyardı. Kanserojen madde içeren ürünlere dikkat çekti.Ticaret Bakanlığı ise kırtasiye ürünleri ve okul kıyafetlerinin satıldığı iş yerlerinde denetimler gerçekleştirdi.Vatandaşlara özellikle ürünlerin üzerinde bulunan “CE” işareti hakkında bilgiler verdi., Merdiven altı ürün alınmaması konusunda uyarılarda bulundu.

VELİLER KIRTASİYELERE GÜVENİYOR

Peki vatandaş okul alışverişi yaparken bugün en çok neye dikkat ediyor?Manavgat’ ta  okul alışverişinde en çok tercih edilen noktaların başında Arslan Kırtasiye geliyor. Çeyrek asırlık geçmişi,markalı ve sağlıklı ürünleri, sattığı ürünün arkasında durabilmesi Arslan‘ı farklı kılan özelliklerinin sadece bir kaçı.Yıllardır okul alışverişi için Arslan Kırtasiye’yi tercih ettiklerini belirten veliler ürünler konusunda hiç bir endişe duymadıklarını söylediler.

‘FİYATLAR GEÇEN SENEYLE AYNI’

Veliler bugünlerde en fazla okul alışverişine para harcıyor. Kırtasiye ürünlerinin sağlıklı ve markalı olması  elbette önemli ancak bütçeyi de zorlamaması gerekiyor.Fiyatlar geçen seneyle aynı olduğunu kaydeden Arslan Kırtasiye‘nin sahibi Mevlüt Arslan : Vatandaşlarımızdan okul alışverişlerinde kırtasiyecileri tercih etmelerini istiyoruz. Bizim ürünlerimiz kaliteli ve markalı ürünlerdir” dedi.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.