Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Türkiye’nin en iyi çiçekçileri seçilecek

1 hafta önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Türkiye genelinde 1200’den fazla üyesi bulunan Türkiye Çiçekçiler Birliği (TÇB) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Çiçekçiliğin En’leri Ödül Töreni” ile Türkiye’nin en iyi çiçekçileri seçilecek. 

Türkiye’de çiçekçilik sektörünün gelişmesi ve teknolojik gelişmelere hızlı biçimde entegre olması için faaliyetlerini sürdüren TÇB, her yıl Ekim ayında eğitim semineri ve ödül töreni düzenliyor. Bu yıl 6. Düzenlenecek olan seminer 15-16 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek. Ödül töreninde; 8 ana kategoride ve 7 alt kategoride toplamda ise 15 dalda Türkiye’nin en iyi çiçekçileri ödüllendirilecek.

İSMAİL BAŞARAN (TÇB) TÜRKİYE ÇİÇEKÇİLER BİRLİĞİ BAŞKANI

TÇB Başkanı İsmail Başaran, düzenledikleri eğitim seminerleri ve ödül törenleri hakkında şu açıklamalarda bulundu. Başaran, “Türkiye ekonomisinin canlanmasında çiçekçilerin azımsanmayacak derecede katkısı bulunuyor. Çiçeklerle duygu ve düşüncelerimizi mükemmel biçimde ifade ediyoruz. Acı ve tatı günlerde en özel armağan çiçekler oluyor. Bizler de bu sektörde hem ekonomiye katkı sağlıyoruz hem de insanlarımıza özel günlerinde en kaliteli çiçekleri sunmak için çaba harcıyoruz.dedi.


https://www.cicekfilosu.com/

Çiçekçiliğin En’lerini seçtikleri ödül töre ve eğitim seminerlerinin artık geleneksel bir hal aldığını ifade eden Başaran, “Bu yıl 6. Kez çiçekçilerimizle bir araya geleceğiz. Toplamda 15 kategoride en iyi çiçekçiler seçilecek. Tören çiçekçilerimiz için büyük bir moral ve motivasyon oluşturuyor.” şeklinde konuştu.

Teknolojiyle Adaptasyon Çok Önemli

Her sektörde olduğu gibi çiçekçilik sektöründe de teknolojiye adaptasyonu önemsediklerini dile getiren Başaran, “Türkiye’nin en büyük çiçekçilik organizasyonu olarak faaliyet gösteriyoruz. Elektronik ticaret hızla büyüyor. 2021 yılında e-ticaret haciminin 4,2 trilyon doları bulması bekleniyor. Bu alanda elbette çiçekçilerin de yer alaması gerekiyor. Bunun için kurduğumuz ÇiçekFilosu ile çiçekçilerimizi e-ticaretin gerekliliklerine adapte olmasına ve e-ticaret hacminden pay almalarına da katkı sağlıyoruz.” İfadelerini kullandı.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.