Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ŞÜKRÜ SÖZEN : BİN’DEN 30 BİN’E

3 hafta önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

9. Uluslararası Manavgat Motosiklet festivalinin 3. gününde sahnede Başkan Sözen vardı. On binlere selendi. 10 yıl önce sini hatırlattı. “Manavgat Motosiklet Festivali bugün 30 bin kişiyi bir arada tutabiliyor” dedi.

İYİ Kİ VARSINIZ

“İyi ki varsınız. Buradaki bu güzel birlikteliğe koyduğunuz katkı önemli. Türkiye’ye örnek olacak şekilde bir araya gelen bu topluluğun çağdaş, hoşgörü, sevgi içinde bu güzel ortamların nasıl doğrulabileceğinin en güzel örneğini sergilediniz”

MANAVGAT SEVGİ VE HOŞGÖRÜ KENTİ

“Bu etkinliğin 10 yıl önce başlamasını hatırlıyorum. 1000 kişilerle başlamıştık. Eleştiriler aldık. Ama dünkü kayıtlar Manavgat Motosiklet festivalinin bir arada 30 bin kişiyi ağırladığını tarihe geçti. Festivalimizi, bu aşamaya getiren sizlersiniz. Sizin sayenizde bu birliktelik yaşanıyor. Ülkemizin her zamankinden fazla hoşgörüye ihtiyacı var. Bu ülkenin çıkarları adına ortak hareket etmemizi gerektiren özel dönemlerden geçiyoruz. Etkinlikler, festivaller diyerek geçmeyin. Bu etkinlikler ulusal duruşumuzun, istediğimiz zaman bir arada duracağımızın en güzel örneğidir. Manavgat sevgi, hoşgörü ve sahiplenme kenti. Bu ülkenin en güzel kentlerinden birisi”

FESTİVALLERİMİZ DEVAM EDECEK

“Önümüzdeki süreçte Barış Suyu Festivali, Side festivalimiz de yapılacak. Hayatın zorlukları içinde boğuşan insanlarımızın bu etkinliklerde yorgunluğunu attığına inananlardanım. Ama bu etkinliklerin bu noktaya gelmesi sırasında emeği olanlara teşekkür ediyorum. Emekçi belediye çalışanlarımıza, Manavgat Motosiklet Kulübüne, buraya gelip stant açan işletmeci arkadaşlarımıza, sizin güvenliğiniz için sabahlara kadar çalışan emniyet, güvenlik ve jandarmadaki dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Motosiklet tutkunları çok güzel şeylere layık. Sizlerin huzurla kentlerinize dönmeniz önemli”

UMUDA VE SEVGİYE İHTİYACIMIZ VAR

“Umuda sevgiye ihtiyacımız var. Bir dostumuz kısa süre önce ne demişti. Herşey çok güzel olacak. Herşey çok güzel oldu. Ve sizlerle beraber çok güzel olmaya devam edecek. Birlikteliğinize teşekkür ediyorum” dedi.

MANGA KONSERİ

Festivalin 3 günü Manga konseriyle devam etti.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.