Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ŞÜKRÜ SÖZEN ‘BÜTÜN BAKANLIKLAR HALKINDIR’

5 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Manavgat Belediye Başkanı ve Millet ittifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen 3’üncü dönemde hayata geçireceği projelerini seçim meydanlarında anlatmaya devam ediyor.

Şükrü Sözen, Alternatif ve sürdürülebilir turizmin merkezi ve Manavgat’ın geleceği olarak gösterdiği Oymapınar’dan, Manavgat ekonomisini 12 ay canlı tutacak Organize Sanayi Bölgesine, Side’de devam eden düzenleme çalışmalarının kesintiye uğramaması gerekiyor dedi.Başkan Sözen Ulualan’nın ranta kurban edilmemesi gerektiğini ısrarla vurguladı.

NEDEN TÜRKBELENİ’NDE YAPMADINIZ?

Aşağı Hisar mahallesi perşembe pazarında Manavgatlılara seslenen Başkan Sözen muhalefet belediyesi olmalarına rağmen hayata geçirdikleri projelerini hatırlattı, Manavgat Cumhur ittifakı adayına şu cümlelerle yüklendi. “Proje tanıtım toplantılarını Cumhuriyet meydanında yapmalarından son derece mutlu oldum. Doğru işler yapmışız ki milletvekili aday tanıtım toplantılarını Atatürk Kültür Merkezinde yaptılar. Doğru projeydi de neden Türkbeleni’nde yapmadınız?”

HANGİ BAKANLIKLARLA YAPACAKSINIZ?

Bize Nasıl yapacaksınız? Hangi bakanlıklarla yapacaksınız? diyorlar ya diyen Sözen ,“her işte olduğu gibi önce gönlümüzü kalbimizi sonrada beynimizi koyarak yapacağız” dedi. Devletin bütün bakanlıklarının halka ait olduğunu belirten Şükrü Sözen “ Devletin bütün bakanlıklarının hangi partiye mensup olursa olsun rozetini bırakan bütün yöneticilere sahip çıkmak zorundadır” dedi.

MANAVGAT’I KARŞILAŞTIRIN

10 yıldır muhalefette olmalarına rağmen hayata geçirdikleri projelerin bir çok ödüle layık görüldüğünü hatırlatan Başkan Sözen Manavgatlılara Antalya’nın iktidar belediyeleri ile Manavgat’ı karşılaştırmaları tavsiyesinde bulundu. “Serik belediyesi de iktidar belediyesi, Gazipaşa’da iktidar belediyesi, Demre’de Kumluca’da. Bir oralara bakın elinizi vicdanınıza koyun birde muhalefet belediyesi Manavgat belediyesinin kent içinde yaptıklarına bir bakın” dedi.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.