Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Paşanın Melekleri Sezonu Açtı

4 hafta önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Hentbolda bu sezon üç kulvarda birden mücadeleye hazırlanan Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, törenle yeni sezonu açtı. Paşanın Melekleri için düzenlenen törende hentbolun geleceği için Doğa Koleji’yle yapılan iş birliğinin ilk imzaları da atıldı.

SALONLARIN SAYISI 12’YE YÜKSELECEK

Törende konuşan Başkan Uysal, Türkiye’de iyi niyetli girişimlerin hakkı saklı kalmak kadıyla kamunun spor politikasının çok sınırlı olduğunu söyledi. Muratpaşa’da doğru bir tesisleşme ve altyapı modelini hayata geçirmek için çalıştıklarını aktaran Başkan Uysal, belediye başkanlığının ilk döneminde 5’i spor salonu olmak üzere 7 spor tesisini hizmete açtıklarını söyledi. Yeni dönemde tesis sayısını yapılacak 5 yeni salonla 12’ye çıkacağını belirti. Ümit Uysal, Mevcut tesislerin altyapıya ve kentin spor kültürünün gelişmesine yeni yapılacak dünya standartlarında olimpik bir tesisle bağlanacağını belirtti.

BİZİM ÇOCUKLAR EN KRALINI YAPAR

Muratpaşa’da Antalya’nın çocuklarını organize ederek çok iyi sporcular yetiştirmeyi hedeflediklerini aktaran Başkan Uysal, “Çağrımız çok açık, doğru tesisleşmeyle bizim çocuklar en kralını, en iyisini yapar. Şimdi Doğa Koleji’yle yapılan işbirliğiyle lise takımları düzeyinde dünya standardında sonuçlar alacağız” dedi.   

DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ANTALYA’YA GELECEK

Doğa Koleji Başdanışmanı Ata Özer, ise Türkiye’nin iki büyük kurumu Muratpaşa Belediyesi ve Doğa Koleji’nin ortak bir hedefte buluştuğunu söyledi. Özer, hentboldaki bu iş birliğinin Antalya’ya liseler arasında bir dünya kupası kazandıracağına inandığını söyledi.

DEV İŞBİRLİĞİ

Törende, Sinem Yapıcı, Burcu Özdemir, Gizem Yapıcı, Berfin Şen, Özlem Taşkın, Saliha Hatun Çelik, Berivan Kuş ve 18 yaşındaki Hatice Gürler’le sözleşme imzalandı.

ANTALYADAILYNEW

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.