Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ÖZKAYMAK’TAN MUHTEŞEM SEZON STARTI

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Kendilerine 3 günlük bir dünya armağan ettiler. Gündüzleri hiç durmayan müzik, dj performansları, happy hour partileri ve sponsor markaların aktiviteleri ile Alanya’nın en güzel otellerinden Özkaymak İncekum’da doyasıya eğlendiler.

JUST BREAK (25-28 Nisan 2019)

Türkiye’nin dört bir yanından 1000 e yakın üniversite öğrencisi Just Break festivaliyle Özkaymak incekum Hotel’de bir araya geldi.72 saat boyunca müziğe doydu.

20’tan fazla DJ ve sanatçı, kesintisiz performans, etkinlikler, yarışmalar, atölyeler, müzik, dans ve eğlence! Ve çok daha fazlasıyla Özkaymak İncekum Hotel sezona muhteşem bir giriş yaptı.Kışın kapalı olan tesislerin sezon başında hızlı doluluk oranlarına maksimum memnuniyetle ulaşmasının neredeyse imkansız olduğu günümüzde Özkaymak İnce kum Hotel Just Break festivaliyle adeta bu tabuyu yerle bir etti.

“YOĞUN ÇALIŞMAMIZIN MEYVESİNİ ALDIK”

25 Nisan 2019 tarihinde Just Break festivaliyle sezona başladıklarını belirten Özkaymak İncekum Hotel Genel Müdürü Hidayet Gökçen.“Özkaymak köklü bir marka ve sektörde uzun bir geçmişe sahip,Sezona yüksek doluluk oranlarıyla başlamasında Özkaymak İncekum Hotel’in müdavim misafirlerinin payı elbette büyük ancak , bizde değişen ve gelişen rakiplerimizin arttığı günümüzde pazardaki kendi payımızı iyi hesaplayarak nerede başlamamız nerede durmamız gerektiğini iyi analiz ederek sezonumuza start veriyoruz.Yoğun çalışmamızın meyvesini bir çok hotelden daha erken ve daha yoğun bir kitleyle açarak bu yıl aldığımızı görüyoruz.” dedi.

Özkaymak İncekum Hotel Genel Müdürü Hidayet Gökçen önümüzdeki dönemlerde de benzeri etkinlikleri desteklemeye devam edeceklerini kaydetti.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.