Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Muhittin Böcek “Dua’mız Buse Kızımız için”

10 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Büyükşehir Adayı Böcek, Afet Bölgesinde


Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, geçtiğimiz günlerde Finike’de hortum nedeniyle hayatını kaybeden Bayram Demir’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ayrıca Kemer ve Kumluca İlçelerinde evleri ve iş yerleri zarar gören vatandaşları ziyaret etti.

Muhittin Böcek Kemer’de

Başkan Muhittin Böcek, beraberinde ki heyetle birlikte ilk olarak Kemer’de fırtına nedeniyle büyük hasar gören Devlet Hastanesini ziyaret etti. Devlet Hastanesi Başhekimi Yılmaz Çiftçi tarafından karşılanan Başkan Böcek ve beraberinde ki heyet, hastanedeki zarar hakkında bilgi aldı. Başkan Böcek, ardından Kemer Sanayi Sitesinde hortum nedeniyle iş yerleri zarar gören esnafı ziyaret etti.

“Dua’mız Buse Kızımız İçin”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ünde katıldığı ziyaretlerde Başkan Muhittin, hortum nedeniyle suya kapılan üniversite öğrencisi Buse Acar için sürdürülen arama-kurtarma çalışmalarını takip etti.Muhittin Böcek, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’nün Sualtı Arama Kurtarma ve AKUT ekiplerinden bilgi aldı.

“Dua’mız Buse kızımız için” diyen Başkan Muhittin Böcek, “Kemer’de görüyorum ki vatandaşlarımız kendi acılarını unutmuş, kaybolan Buse Acar kızımız için tek yürek olmuş. Bizlerde vatandaşlarımızın bu acısını en derinden yaşıyoruz. Ve Buse Acar kızımız için iyi haberler almayı Allah’tan temenni ediyoruz. “ diye konuştu.

“Allah Kimseye Böyle Acılar Yaşatmasın”

Başkan Muhittin Böcek, Kemer ziyaretlerinin ardından beraberinde ki heyetle birlikte Kumluca’da fırtına ve hortum da zarar gören seraları gezdi. Çiftçilerle konuşan Muhittin Böcek, zararın boyutlarının çok büyük olduğunu söyledi. Burada Devlet’e büyük görev düştüğünü de ifade eden Başkan Böcek, tarım üreticileriyle kucaklaştı, onlarla sohbet edip hep birlikte yaraları saracaklarını bildirdi. Başkan Muhittin Böcek son olarak da Finike’de hortum nedeniyle yaşamını yitiren ASAT çalışanı Bayram Demir’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Merhumun eşi Nazike Demir ’e başsağlığı diledi.

“Antalya Daily News web sitesinde, Abonelere ait Video haber içerikleri sunulmaktadır.”

Antalya Video Haber

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.