Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MASMO İŞ DÜNYASINI AYDINLATTI

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Manavgat Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (MASMO), üyeleriyle birlikte Manavgat iş dünyasını aydınlatmaya devam ediyor.MASMO, ABD merkez bankası (FED) eski araştırma direktörlerinden Erkin Şahinöz’ü Manavgat iş dünyasıyla ikinci kez buluşturdu.

EĞİTİMLERE DEVAM

İbrahim Sözen Gençlik Merkezinde düzenlenen seminer Manavgat Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (MASMO) Başkanı Nezih Özgenç’in açılış konuşmasıyla başladı.

MASMO olarak eğitimlere büyük önem verdiklerini belirten Başkan Özgenç  önümüzde ki aylarda bilirkişilik , e-uygulamalar ve uzmanlaşma konularında yeni eğitimleri planladıklarını belirtti.

TADİLAT ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

Oda binalarının tadilat çalışmalarında sona yaklaştıkları kaydeden Nezih Özgenç 12/13 Ekim tarihlerinde yapılacak olan TÜRMOB seçimlerinde aday olan tüm meslektaşlara ve gruplara başarılar diledi.

HEM GÜLDÜRDÜ HEM DÜŞÜNDÜRDÜ

Ünlü ekonomist Erkin Şahinöz yaklaşık iki saat süren seminerde “Türkiye Ekonomisi,Turizm 4.0,Piyasalar,Yapay Zeka” gibi bir çok konuda yeni trendleri ve gelişmeleri paylaştı. İlginin yoğun olduğu seminerde Şahinöz bazen güldürdü çoğu zaman ise düşündürdü.

Seminerin ardından MASMO Başkanı Nezih Özgenç ,Erkin Şahinöz‘e plaket takdim etti.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.