Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Manavgat’ın Makus Tarihi Değişecek

10 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran


Manavga’ta Türel’e Sevgi Seli

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgat ’ta coşku dolu kalabalığa seslendi. 5 yıldır Manavgat’ ın önemli sorunlarını çözme imkânı bulduklarını belirten Başkan Türel, “Manavgat’ın makus tarihi değişecek. Bundan sonra Manavgat’a huzur gelecekdedi.

Manavgat ‘ın Sel Görüntüleri Ne Oldu?

2014 senesin de ki Manavgat’a atıfta bulunan Başkan Türel arıtma tesisinden sızan kötü kokuları ,iki damla yağmurda sular altında kalan caddeleri hatırlattı.Manavgatlılara o eski görüntülere ne oldu? diye sordu.

Manavgat’ta 5 senedir gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen başkan Türel,üç mahallede devasa yağmur suyu kanallarıyla artık o eski sel görüntülerini tarihe gömdük Eski hisar, Aşağı hisar, ve Bahçelievler mahalleleri başta olmak üzere Manavgat artık iki damla yağmurda göle dönmüyor dedi.

Manavgat’ın Hizmetkârıyız


Başkan Türel Türkbeleni’nin de Menderes Türel ağaç kesti diyenlere cevabını yine Manavgat’ta verdi. Türkbeleni’nde 6-7 sene önce çıkan orman yangınını hatırlatan Başkan Türel, “O yangında ciğerimiz yandı. Ve orayı Manavgat’ın bir cennet köşesi yapmak için kolları sıvadık. Manavgat’ın o güzelim seyir terasını birkaç hafta önce Antalya’da ki o toplu açılış töreninde bizzat Sayın Cumhurbaşkanımız hizmetinize sundu. Biz bunları yaparken birileri şov yaptı. Yangında yanan o ağaçlık alanlardaki boşlukları bana iftira atarak “Menderes Türel ağaç kesti burada” dediler. Türkbeleni’ne yüzlerce binlerce ağacı biz diktik. Türkbelenini biz yeşil yaptık. Biz Manavgat’ın hizmetkârıyız” diye konuştu.

Makus Tarihi Değişecek

Hiçbir zaman mazeret belediyeciliği yapmadıklarını belirten Başkan Türel, “Biz herkesi kucaklayan herkese hizmet eden bir anlayış ortaya koyduk koyuyoruz. Manavgat’ta 31 Martta sizlerin vereceği destekle Manavgat’ın yüzü gülecek Antalya’nın yüzü gülecek. Destek sizden hizmet bizden. Önce Manavgat önce Antalya önce Memleket” dedi.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.