Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

OKUL SEÇİMİNE DİKKAT!

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Yeni Eğitim-Öğretim Yılında Okul Seçimine Dikkat!

Hızla değişen dünyaya, çocuklarımızı hazırlamak için onların duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyen okullara olan talep her geçen yıl artıyor. Çocukları yalnızca eğitip öğreten değil, onları önemsendiğini hissettiren, hayal dünyasını geliştiren, soru sorduran, eleştirel düşünmesini sağlayan okullar ise bir adım öne çıkıyor. 

AKİF UYANIK-MANAVGAT- FARK KOLEJİ MÜDÜRÜ

Doğru Okul Seçimi Önemli

Manavgat Fark Koleji Müdürü Akif Uyanık, velilere çocuklarının geleceğini belirleyecek okulun seçimi konusunda altın değerinde önerilerde bulundu.Çocuklarımızın, geleceğin bilinmezlikleri ile başa çıkabilmeleri için hem ailelere hem de okullara büyük görev düştüğünü belirten Akif Uyanık, okul seçimlerinde ebeveynlerin çok daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

Manavgat Fark Koleji Müdürü Akif Uyanık, Seçilecek okulun velinin ve çocuğunun beklentilerini karşılıyor ise okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisesi bulunan bir okulu seçmenin, çocuğun gelişimini olumlu etkileyeceğini savunuyor.

Üç Önemli Slogan

Çocukların “hayat yoluna” rehberlik ederken okullar ve ailelere düşen en önemli görevin ise onların “hayal kurmalarına”, “soru sormalarına” ve “kitap okumalarına” imkan vermeleri olduğunu hatırlatan  Akif Uyanık, bu üç sloganı hayata geçirmeleri için çocuklara mutlaka destek olunması gerektiğini de önemle vurguluyor.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.