Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MANAVGAT PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Manavgat protokolü, Kaymakam Dr Mustafa Yiğit’in ev sahipliğinde Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen bayramlaşma programında buluştu.

Törene Manavgat Kaymakamı Dr Mustafa Yiğit’in yanı sıra Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Ak Parti Antalya Milletvekilleri Kemal Çelik, Mustafa Köse, Sena Nur Çelik,Stk ve Siyasi parti ilçe başkanları ,kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile basın mensupları katıldı.

Ak Parti Milletvekilleri adına söz alan Antalya Milletvekili Kemal Çelik ‘in gündeminde turizm vardı. Manavgat’ın turizm potansiyelinin önemine dikkat çeken çelik Antalya’nın gece konaklamalı turizmde dünyada Londra ve Barselona’nın ardından 3. sırada olduğunu belirtti. Çelik Turizmde güvenlik ve alt yapı hizmetlerinin önemini de vurguladı.

Yusuf Halimoğlu, Ak Parti Manavgat ilçe Başkanı

Basın mensuplarının daha önce defalarca Manavgat’a kazandırılacağı sözü verilen hastane, üniversite ve doğalgaz yatırımlarını hatırlatması üzerine Kemal Çelik sözü Ak Parti Manavgat ilçe başkanı Yusuf Halimoğlu‘na bıraktı. Halimoğlu; ” Bakanlığımız tarafından hastanemizin resmi işlemleri tamamlandı.Projeleri tamamlanıyor şu anda.2020 yılında temelini atacağız. Doğalgaz ile ilgili çalışmalar bakanlığımız tarafından devam ediyor.Üniversite konusunda da çalışmalarımız sürüyor” dedi.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.