Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MANAVGAT MOTOSİKLET FESTİVALİ BAŞLADI

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Bir yanda teknoloji harikası Motosikletler öte yanda teknolojinin bağımlılığına dikkat çeken mesajlarıyla 9.Uluslararası Manavgat Motosiklet festivali başladı.

MANAVGAT’TA BULUŞTULAR

Yurt içi ve yurt dışından binlerce motor tutkununun akın ettiği festival alanı ilk günden doldu.

TEKNOLOJİK DETOKS ALANI

“Bağlan ama bağımlı olma” mottosunu taşıyan festivalde teknolojinin gölgesinde teknolojiden uzak bir hayat ta mümkün.Sosyal medyadan bir türlü çıkmak bilmeyenler için Festival alanında katılımcıların sosyal faaliyetlerde bulunmaları amacıyla ‘Teknolojik Detoks Alanı’ oluşturuldu.

“ÜLKENİN EN GÜZEL FESTİVALİ”

Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali’nin ülkede gerçekleşen en güzel festival olduğunu vurgulan Başkan Sözen, festivale yurt içinden 150 civarında motosiklet kulübünün yurt dışından ise  6-7 ülkeden katılımcıların olacağını söyledi.Şükrü Sözen, 9.Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivalinin ülkenin en güzel festivali olduğunu kaydetti.

RETREBÜS KONSERİ

30 Haziran’a kadar devam edecek olan festivalin ilk gününde Retrebüs vardı sahnede.60, 70 ve 80’lerin en hit şarkılarını unutulmaz Yeşilçam film müziklerini kendilerine has yorumlarıyla cover’layan Retrebüs grubu dönemi yansıtan kostümleriyle festivalin ilk gününde hayranlarına nostaljik bir gece yaşattı.

Festival kapsamında  ikinci gün Duman, 3. Gün  Manga, cumartesi günü ise Kargo grubu sahne alacak.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.