Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Manavgat Kent Meydanı Açıldı!

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Manavgat Belediye başkanı Şükrü Sözen’in ikinci döneminin en önemli projelerinden olan Manavgat Kent Meydanı on binlerce Manavgatlının katılımıyla açıldı. Ellerinde Türk bayraklarıyla meydana akın eden vatandaşlar açılış coşkusuna ortak oldu.

BAŞKAN SÖZEN ON BİNLERE SESLENDİ

Manavgat Kent Meydanının açılışında tarihi kalabalığa seslenen Başkan Sözen Manavgat’ın ve Manavgatlının her şeyin en iyisine layık olduğunu söyledi. Başkan Sözen 31 Mart yerel seçimlerine yönelik mesajlarda verdi. Siyaseti söz vermek ve verilen sözü tutma sanatı olarak tanımlayan Sözen, insana hizmet etmenin siyaseti , partisi olmaz dedi. Meydanı dolduran partili partisiz herkesi kucakladığını kaydeden Sözen 31 Mart sonrası hayalini de açıkladı.

Başkan Sözen şöyle seslendi; “ Bu meydanda olan Cumhuriyet Halk Partili dostlarımla, İyi Parti’ye mensup kardeşlerimle, yüreğinde her zaman ülkücülüğü milliyetçiliği benimsemiş bu ülkenin değerlerine sahip çıkan kardeşlerimle bu alanı paylaşmaktan aynı havayı teneffüs etmekten beraber ortak değerlerimizi ruhumuzda hissetmekten onur duyduğumu ifade etmek istiyorum”

“BEN SEN YOK BİZ VARIZ”

Konyaaltı Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek konuşmasında birliktelik mesajı verdi.

Muhittin Böcek, “Antalya’mız için ben sen yok biz varız, biz birlikte yaparız diyerek yola çıktık. Biz Manavgat’ımızda da yapılması gereken ne varsa birlikte yapacağız. Biz sadece Cumhuriyet Halk Partisi ,İyi Parti değil, biz tüm Manavgatlı, Antalyalı hemşehrilerimizle ittifak yaptık.25 yıldır onlar la beraber yürüdük. İnşallah bundan sonrada hep birlikte yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

MUHTEŞEM AÇILIŞ

Açılış kurdelesinin önünde insan seli arkasında ise en kalabalık Manavgat protokolü vardı. Manavgat Kent Meydanına işte bu muhteşem görüntülerle kavuştu.

KIRAÇ KONSERİ

Kıraç en güzel şarkılarını Manavgatlılar için söyledi.Manavgat Kent Meydanı açılış programı ünlü sanatçı Kıraç konseriyle devam etti.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.