Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MANAVGAT KADINLAR KULÜBÜ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Manavgat Kadınlar Kulübü; Kibar ve nazik, herkesin gizliliğine saygı gösteren, nefret söylemlerine asla izin vermeyen Manavgatlı kadınların gurubu, bugün sayıları neredeyse 60 bin.

MANAVGAT’TA KADININ GÜCÜ

19 Mayıs 2016 tarihinde Fahriye Avcı tarafından kurulan Manavgat Kadınlar Kulübü‘nün bugün 57.026 üyesi bulunuyor.Kadının hayatına dokunan projeleriyle üye sayısını her geçen gün arttıran kulüp Manavgat’ta kadının gücünün en etkili göstergesi olarak dikkat çekiyor.

Gecede Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Manavgat Kadınlar Kulübü‘nün kurucusu Fahriye Avcı; ” Kurulduğumuz günden bugüne o kadar çok kadının hayatına dokunuyoruz ki ,yaralarını sarıyoruz ki manevi olarak doyum noktasına ulaşıyoruz” dedi.

Manavgat Kadınlar Kulübü gurubunda ev hanımları reklam vererek aile bütçelerine katkıda bulunabildiklerini kaydeden Avcı; ” Bayanlarla yapılan her iş çok güzel, herkese bir nebze dokunabiliyorsak ne mutlu bize” ifadelerini kullandı.

KİMLİKLER KAPININ ARDINDA

Manavgat Kadınlar Kulübü‘nde her türlü meslek grubundan isimlere rastlamak mümkün. İçlerinde ev hanımı da var akademisyen de ,ancak bir araya geldiklerinde herkes kimliğini kapının dışında bırakıyor.

Bütün kadınlara birlik olmalarını tavsiye eden Fahriye Avcı; Manavgat Kadınlar Kulübü’nde her meslekten kadınların bulunduğunu kaydetti.Avcı; ” Birlikte eğlenirken herkes kimliğini evde bırakıyor” dedi

HAYATA KISA BİR MOLA

Manavgat kadınlar kulübü 9. Kadınlar matinesini Manavgat’ın en yeni eğlence mekanı Solfej Eğlence ve Kültür Merkezinde gerçekleştirdi. Sahnede İzzet Keskin, pistte Manavgat Kadınlar Kulübü ,gecenin altında ise Organizasyon Dünyası’nın imzası vardı. Hayata kısa bir bir mola verdiler.

EĞLENCE VE HEYECAN BİR ARADA

Birbiri ardına gerçekleştirilen çekilişlerde hem kent ekonomisine destek oldular hem de şanslı üyelerini sevindirdiler.Kadınlar matinesinde Mezdeke Şov nefes kesti.

SOLFEJ EN ZOR SINAVINI VERDİ

Yemeğinden içeceğine müziğinden sahnesine tüm atmosferiyle Solfej Eğlence ve Kültür Merkezide gecede Manavgat’ın en güçlü kadın grubuna en zor sınavını verdi.

Manavgat kadınlar Kulübü olarak 9’uncu Kadınlar Matinesini düzenlediklerini kaydeden Fahriye Avcı; Daha önce restoranlarda bir çok matine düzenledik.Çünkü Manavgat’ta böyle bir mekan yoktu.Pist o kadar muazzam ki eğlenmek gerçekten çok keyifli. Sahneyi her noktadan görebiliyorsunuz. Organizasyon Dünyası’nın sahibi Yusuf Çoşkun bu işi en iyi bilenlerden ve bana çok yardımcı oldu. Solfej her yönüyle harika bundan sonra tüm matinelerimizi Solfej Eğlence ve Kültür Merkezi’nde düzenlemeyi düşünüyoruz” dedi.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.