Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

KEPEZ’İN KURBAN KESİM YERLERİ

4 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Kepez’in kurban kesim yerleri belirlendi

Kepez Belediyesi, bu yıl kurban pazarı olarak ilçede 2, kurban kesim yeri olarak da 5 nokta belirledi. Zafer, Yenidoğan, Varsak Karşıyaka, Varsak Ayanoğlu ve Teomanpaşa Mahallesi kapalı semt pazar.

Kepez Belediyesi vatandaşların kurban kesimlerini rahat ve huzurlu bir ortam da gerçekleştirebilmesi için gerekli tedbirleri aldı. Kepez Belediyesi, kurban satış yeri olarak, Varsak Menderes Mahallesi’ndeki mezbaha yanında bulunan mal pazarındaki alanı ve Çamlıbel Mahallesi’ni belirledi. Kepez Belediyesi, kurban kesim yeri olarak da ilçede Zafer, Yenidoğan, Varsak Karşıyaka, Varsak Ayanoğlu ve Teomanpaşa Mahallesi’ndeki pazar alanlarını seçti.

Belediyenin kesim yeri Zafer Mahallesi

İlçede 5 noktayı kurban kesim yeri olarak belirleyen Kepez Belediyesi, Zafer Mahallesi’ndeki Cumartesi pazarını belediye kesim yeri olarak belirledi. Zafer Mahallesi pazar yerindeki kurban kesim işlemleri belediye tarafından gerçekleştirilirken, kesim yeri olarak belirlenen diğer 4 mahallede de kurbanını kendisi kesmek isteyen vatandaşlar için hazırlandı. Vatandaşlar, Kepez Belediyesi’nin 310 58 58 nolu numarasından kurban satış noktaları ve kurban kesim yerleri ile ilgili bilgi alabilecekler. 

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.