Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İlhami Demiral 8 Mart’ta Söz verdi

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

31 Mart Kadınlarımızın Zaferi Olacak

Saadet Partisi Manavgat Belediye Başkan Adayı İlhami Demiral 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Türk kadınına seslendi.

Saadet Partisi Manavgat Belediye Başkan adayı Dünya da Kadınlar günün kutlanıyor olmasına rağmen Suriye’de Irak’ta Filistin’de Maynmar ve Doğu Türkistan’da kadınlarımızın ezilmeye işkence görmeye devam ettiğine dikkat çekti.Demiral, Dünya kadınlar gününü ilan eden batı zihniyetinin dünyayı sömürmek için kadınlarımızı bir meta olarak kullanmasına karşıyız dedi.

“Cennet Anaların Ayakları Altındadır”

İslam medeniyetinin her zaman kadını el üstünde tuttuğunu belirten Demiral bunun en güzel örneği olarak  peygamberimizin “Cennet Anaların Ayakları altındadır” sözünü hatırlattı. Demiral şu ifadeleri kullandı.

“Günümüzde kadın hakları savunucuları olmasına rağmen kadınlarımız hiçbir hakka sahip değiller. İş dünyası başta olmak üzere siyaset dünyasında kadınlarımız hep arka sıralara atılmakta ve ezilmektedir. Biz Saadet partisi olarak buna karşıyız. Kadınlarımız için daha yaşanabilir bir Türkiye daha yaşanabilir bir dünya oluşturmak tüm siyasetçilerimizin ana hedefi olmalıdır.”  dedi.

Daha Yaşanabilir Bir Manavgat Sözü

İlhami Demiral Manavgat Belediye başkan adayı olarak kadınlarımıza daha  yaşanabilir bir Manavgat için söz verdi.Manavgatlı kadınlardan 31 Mart ta destek isteyen Demiral 31 Mart yerel seçimlerinin kadınlarımızın zaferi olması temennisinde bulundu.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.