Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

HAYVAN BARINAĞINDA “EVET”

2 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Manavgat Belediyesi’ne bağlı Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Barındırma Merkezi, ilginç bir nikah törenine ev sahipliği yaptı. Mustafa Karaca ve Ayşe Şişko çifti,  en anlamlı “Evet” kelimesini, sevimli dostlar eşliğinde dile getirerek,  hayatlarını birleştirdi.

NİKAH ŞEKERİ YERİNE HAYVAN MAMASI

Hayvansever çiftin, nikah törenine, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i temsilen Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Ödevoğlu katıldı. Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Barındırma Merkezi’nde bulunan kedi ve köpeklere, davetliler tarafından papyon takılması renkli anlara sahne oldu. Çiftin, törene gelen davetlilere nikah şekeri yerine hayvan maması dağıtması ve hayvan barınağını renkli balonlarla süslemesi misafirler tarafından beğeniyle karşılandı.

BAŞKAN SÖZEN’E TEŞEKKÜR

Nikah öncesinde duygularını ifade eden Ayşe- Mustafa çifti, böylesine bir anlamlı nikahın kıyılmasına izin veren  Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Mutlu çift, “İnsanı insan yapan merhamet ve vicdandır. Bir kap mama, bir kap su ve çokça sevgi hayat kurtarır. Bizler en saf ve en temiz duygulara sahip olan dostlarımızla bu birlikteliğimizi gerçekleştirmek istedik. Onların da duyguları olduğuna inanıyoruz. Bu dostlarımızın bizden tek isteği sevgi. Bizlerin hayalinin gerçekleşmesine katkı sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’e de ayrıca teşekkür ediyoruz dedi”. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dilediğini ifade ederek, sevimli dostlar eşliğinde gerçekleşen nikahın eşsiz bir anlam taşıdığını ifade etti. Çift nikahın ardından Manavgat Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Barındırma ve Bakım Merkezi görevlileriyle doyasıya eğlendi.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.