Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

GÜZELLİK & SAĞLIKLI YAŞAM FESTİVALİ AGORA AVM’DE BAŞLADI

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Agora Alışveriş Merkezi bir ilke daha imza attı.Türkiye’nin ve Dünyanın sağlık ve güzellikte en önemli markalarını 3 gün boyunca alışveriş merkezinde Antalyalıların hizmetine sundu.Güzellik ve sağlıklı yaşam festivali Agora Alışveriş Merkezinde başladı.Festival 01-03 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenleniyor.Pazar günü ünlü manken Özge Ulusoy Agora Avm ‘de hayranlarıyla buluşacak.Festivalde Antalyalıları birbirinden değerli süpriz hediyeler bekliyor.

SAĞLIK & GÜZELLİK FESTİVALİ BAŞLADI

Festivalin açılış kurdelesını Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Saniye GÜLATAN Agora Avm Genel Müdürü Fethi Başuslu ile birlikte kesti.

SAĞLIK VE GÜZELLİK AGORA’DA BULUŞTU

Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK açılışın ardından tüm standları tek tek gezdi bilgi aldı ürünleri bizzat denedi. Agora Antalya Alışveriş Merkezi içerisinde 1 – 3 Kasım 2019 tarihleri arası açık olacak festivalde ziyaretçiler hem merak ettikleri konular hakkında bilgi alacak hem de sağlık ve güzellik sektörünü yakından keşfedecekler. Festival, 36 ulusal ve uluslararası markanın ve sektörün önemli aktörlerini tek adreste buluşturuyor olmasıyla da Antalyalılara büyük kolaylık sağlıyor.

ÖZGE ULUSOY AGORA’DA OLACAK

Agora Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Festivali’nin 3. günü olan 3 Kasım Pazar günü saat 15.00’da Özge Ulusoy ile güzellik ve sağlıklı yaşama dair  önemli tüyolarını ziyaretçilere aktaracak. Özge Ulusoy ile birlikte Dr. Figen Sayın ‘Estetikte ve Güzellikte Altın Oran ve Yeni Teknolojileri İle Vücut Şekillendirme’, Uzman Diyetisyen Cansev Pilavcı ‘Detox’ , The Life Co Program Koordinatörü Derya Beleşoğlu ‘Welness’ , Kalıcı Makyaj Uzmanı ve Eğitmeni Zeynep Ateşoğlu ‘Kalıcı Makyaj’ , Gym Factory Trainer Eğitmeni Ali Tekeş ‘EMS Trainer’ üzerine konuşacaklar. Söyleşi sonrası katılan ziyaretçiler arasında düzenlenen çekilişte birbirinden değerli hediyeler dağıtılacak.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.