Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

FOLKLOR FESTİVALİ SÜRÜYOR

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2. Uluslararası Folklor Festivali’ne dünyanın ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinden katılan folklor ekipleriyle bir araya geldi.

Kepez Belediyesi‘nin farklı kültürleri bir araya getirdiği 5. Uluslararası Folklor Festivali sürüyor.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 4 gün boyunca renkli görüntülere sahne olacak festivalin konuk ekiplerini Kepez Belediyesi meclis salonunda kabul etti.

5. Uluslararası Folklor Festivali‘ni bu yıl 11 yerli, 8 yabancı olmak üzere toplam 19 ekibin, 570 kişiyle renklendirdiğini belirten Başkan Tütüncü, festival açılışını da değerlendirdi.

Tütüncü, “Festival açılış kortejimiz çok güzeldi. Mehmet Akif Caddesi Dünyanın ve Türkiye’nin rehberi sevginin dili ile Kepezi selamladı. Bize uzanan dost ellerine, sevgi dolu kalplere, heyecanımızı paylaşan yüce gönüllere çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Dünyanın ve Türkiye’nin farklı renklerini bir araya getiren ve farklı yöre ve kültürlerin geleneksel oyunlarının sergileneceği festival, 31 Ağustos Cumartesi günü Kepez Kent Meydanı‘nda düzenlenecek gala ile sona erecek.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.