Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

FATMA VE İSMAİL DÜNYA EVİNE GİRDİ

3 hafta önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Antalya Deniz Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hasan Çetin’in ilk göz ağrısı dünya evine girdi. Fatma ve İsmail muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Yüzlerce seçkin davetlinin katıldığı düğüne Kaplan Kır Düğün Salonu ev sahipliği yaptı. Çiftin salona girişleri ilk dansları peri masallarını aratmadı.

ÖNEMLİ İSİMLER BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

Fatma ve İsmail’ in en mutlu günü Türkiye’nin ve Antalya’nın önemli isimlerini de Manavgat’a taşıdı. İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Deniz Ticaret Odası eski Yönetim Kurulu Başkanlarından, 22 dönem İstanbul Milletvekili Cengiz Kaptanoğlu, Antalya eski milletvekillerinden Hüsnü Çöllü ve Devrim Kök başta olmak üzere ,iş dünyası temsilcileri, STK Başkanları ,Antalya ve Manavgat’ın neredeyse tüm tanınan yüzleri oradaydı. Düğünde Antalya Deniz Ticaret Odası yönetimi de tam kadro hazır bulundu, Fatma ve İsmail ‘in mutluluğuna ortak oldu. Yoğun programlarından dolayı katılamayanlar ise gönderdikleri çelenkleriyle temsil edildi.

ÇİFTİN NİKAHLARI SALONDA KIYILDI

Fatma ve ismail ‘in nikahları salonda kıyıldı. Çiftin şahitliklerini Mehmet Coşkun Yalçın, Fatih Mehmet Uluca ,Ceyda Cankurt ve Cansu Solak yaptı.Yoğun katılımın yaşandığı düğünde davetliler çiçeği burnunda çifti gece boyunca pistte yalnız bırakmadı.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.