Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fark Kolejinden LGS’de Büyük Başarı

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

İlk yılında mezun ettiği 24 öğrencisinin 7 sini Fen Lisesine yerleştiren Manavgat Fark Koleji %30’luk başarı oranıyla ‘Aklın ve Bilimin Işığında Türkiye’nin Geleceğini yetiştirmeye devam ediyor.

İLK YILINDA %30 BAŞARI

Manavgat’ta Fen liselerine yerleşme oranlarına baktığımız da Fark Kolejinin en başarılı okul olduğunu belirten okul müdürü Akif Uyanık  “Fark Koleji ilk yılında büyük bir başarı elde ederek 2019 LGS Yerleştirme sonuçlarına göre %30 oranında Fen Liselerine öğrenci yerleştirdi. Bu başarıda emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize Fark Koleji Ailesi olarak teşekkür ederiz. ilk yılımızda %30’luk bir başarıyı yakalamak gerçekten çok güzel” dedi

Manavgat Fark Koleji Okul Müdürü Akif UYANIK

VERİMLİ ÇALIŞMA

Başarının etkenlerini açıklayan Akif Uyanık şöyle devam etti:  “Öğrencilerimizin ve velilerimizin bize inanması, öğretmen arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları, ve plan dahilinde verimli çalışma.

Fark Kolejinden LGS’de Büyük Başarı

HEDEF %50

Manavgat Fark kolejinin 2020 LGS hedefinin %50 olduğunu açıklayan Uyanık, önümüzde ki yıl fen liselerine 30 öğrenci yerleştirmek istediklerini kaydetti.

LGS sınavında yakaladıkları başarıyı üniversite sınavlarına da taşımak istediklerini belirten Manavgat fark Koleji Müdürü Akif Uyanık Manavgat Anadolu Fark lisesiyle de  bunu başaracağız dedi.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.