Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

EDİS EN ÖZEL ŞARKISINI ARMAĞAN ETTİ

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Manavgat Belediyesi tarafından bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Barış Suyu Festivalinin 6. gününde sahnede Edis ve Gökçe vardı. Başkan Şükrü Sözen muhteşem gecede Manavgat’ın Z kuşağına seslendi.

GÖKÇE COŞTURDU

Atatürk Kültür Merkezi önündeki Konser alanı yine tıklım tıklımdı. Gökçe en güzel şarkılarıyla coşturdu kalabalığı. Dansıyla da beğeni topladı.Alanı dolduran binlerce genç Gökçe’nin şarkılarına eşlik etti.

SÖZEN Z KUŞAĞINA SESLENDİ

Manavgat barış suyu festivali özellikle Z kuşağının hayran olduğu sanatçıları taşıdı Manavgat’a .Başkan Sözen’de 2000 sonrası doğan Manavgat’ın Z kuşağına seslendi.Tarihimizi hatırlattı. Manavgat’ın güzellikleri üzerinden insan olmanın erdemlerine vurgu yaptı. Gençlerden  Atatürk’ün devrimlerine sahip çıkmalarını istedi.  Başkan Sözen dün olduğu gibi bundan sonrada İnsan, kadın, genç ve çocuk demeye devam edeceğiz dedi.Gençlere her fırsatta güvendiğinin altını çizen Başkan Sözen alanı dolduran Manavgatlılara teşekkür etti.

EN ÖZEL ŞARKISINI ARMAĞAN ETTİ

Gecenin finalini ise ünlü şarkıcı Edis yaptı.Ön sıralarda yerini almış olan Edis hayranları sanatçının dikkatini çekmek için adeta bir birleriyle yarıştı.Bir saat sahnede kalan Edis son albümüne adını veren ‘An’ isimli şarkısını seyircilerine armağan etti.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.