Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TATYANA NAVKA ‘DAN BÖCEK’E ZİYARET

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 3 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Buz pateni Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Tatyana Navka , Başkan Muhittin Böcek’i ziyaret etti.Ziyarette Rusya’nın Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoz’da hazır bulundu. Navka, Antalya’da yoğun ilgi gören buz pateni gösterisine Başkan Böcek’i de davet etti.


Ziyarette 2019 yılının Rusya ve Antalya arasında kültür ve turizm yılı ilan edildiğine değinen Başkan Böcek, böyle anlamlı bir süreçte Antalya’nın bu şova ev sahipliği yapıyor olmasının önemini aktardı.

NAVKA VE EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Muhittin Böcek Türkiye-Rusya Karşılıklı Kültür ve Turizm Yılı çerçevesinde Moskova’da düzenlenen Türkiye Festivali’ne katıldığını hatırlattı.“İki ülke arasında mevcut iyi ilişkilerin bu tür etkinliklerle kültürel ve sanatsal anlamda da gelişmesi memnuniyet verici” dedi.Başkan Böcek, Navka ve ekibinin gösteri için Antalya’yı seçmiş olmasının son derece önemli olduğunu söyledi. Gösterinin çok daha fazla sayıda kişiye ulaşabilmesi adına her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Buz pateni gösterisi hakkında Başkan Böcek’e bilgi veren Tatyana Navka ise Başkan Böcek’e ev sahipliği için teşekkür etti.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.