Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Deniz,Güneş,Kum ve Spor

3 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

ANTALYA HANECUP 2019

Deniz ,Güneş,Kum dün den bugüne Antalya’yı dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri kılmaya devam ediyor.Ancak Türkiye’nin turizm başkenti sadece bunlardan ibaret değil. Modern spor tesisleri ve profesyonel organizatörleri ile Antalya artık dünya futbol kulüplerinin vazgeçemediği bir spor merkezi.

MADSPORTS & THE GAME AGENCY PRO

Türkiye’den Madsports Rusya’dan The Game Pro Agency nin  8 yıldır Antalya merkezli sürdürdüğü uluslararası turnuvalar onlarca ülkeden on binlerce sporcuyu Antalya’da buluşturmaya devam ediyor.

TURNUVA NEFES KESTİ

Türkiye-Rusya ortaklığında düzenlenen son turnuva olan Hanecup 2019 yine nefes kesti.7 gün süren turnuva kıyasıya mücadelelere sahne oldu. Fas’tan Suriye’ye Rusya’dan Türkiye’ye yarının sporcularının performansı dünya futbolu için umut verdi.

MUHTEŞEM GALA

Turnuvanın finalinde ise tam bir fair-play vardı. Turnuvada dereceye giren takımlar tüm sporcuların alkışları arasında madalya ve kupalarına kavuştu. Sporcu velilerinin de katılım sağladığı muhteşem gala gecesinde ödüllerine kavuşan sporcuların mutluluğu görülmeye değerdi.

YÜZDE YÜZ LEGAL

Geleneksel uluslararası turnuvanın bu yıl 8’incisini düzenlediklerini kaydeden Madsports yönetim kurulu başkanı Muhammed Dersinlioğlu, “ Yüzde yüz legal yasalar doğrultusunda en iyi ve en doğru şekliyle yapmaya çalışıyoruz.Gala sonrası turnuvaya katılan takımların bir sonraki yıl için kayıtlarını yaptırması büyük mutluluk veriyor.Bundan sonra da hem ülkemize hem de milletimize faydamız olmaya devam edecek” dedi.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.