Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ASFİM’de KAYITLAR BAŞLADI

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalyalılara ücretsiz spor imkanı sunduğu Antalya Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM) ler de kayıtlar başladı. ASFİM’ler de modern, tam donanımlı aletler ve uzman eğitmenler eşliğinde fitness, reformer pilates, step aerobik, pilates, yoga ve zumba eğitimleri veriliyor.

SAĞLIKLI YAŞAMA ADIM ATTIM

ASFİM’e spor yapmaya gelen 1176 kişiden biri deŞenay Aydan, ASFİM’de ikinci dönemim ve çok severek geliyorum. Özellikle ev hanımlarına sunulmuş güzel bir hizmet. Haftada 2 gün spor yapmaya geliyorum ve saatlerini de kendim belirledim. Buradaki eğitmenlerimiz de çok yardımcı ve ilgililer, spor aletleri de çok iyi durumda ortam da çok temiz. Kendimi çok daha sağlıklı ve fit hissediyorum” diye konuştum.  

ÜCRETSİZ VE KALİTELİ SPOR İMKÂNI

Menşure Büyüktanır, iki dönemdir ASFİM’e devam ediyor. Büyüktanır, “Özellikle kaslarımın güçlenmesi için pilates eğitimine geliyorum ve çok yararlı oluyor. ASFİM’de olmaktan çok memnunum. Burada spor yaptıktan sonra kendimi daha mutlu hissediyorum. Kendime güvenim artıyor. Herkes özel spor salonlarına gidemiyor. ASFİM’in ücretsiz olması büyük bir avantaj. Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ederim” dedi.

EMEKLİLİK KEYFİM ASFİM’DE BAŞLADI

Yeni emekli olduğunu belirten Ayşe Gülbal, emeklilik hayatına ASFİM’le başladığını ifade etti.Gülbal: “3 haftadır kurslara devam ediyorum, çok memnunum. Bu hizmet sağlıklı bir hayat adına çok faydalı. Burada yeni arkadaşlıklar da kuruyorum” ifadelerini kullandı.

EV HANIMLARINA ÇAĞRI

Emekli İngilizce öğretmeni Sibel Taşkan eb hanımlarına çağrıda bulundu.Taşkan, “Daha önce özel spor salonlarına gidiyordum ama burada da çok güzel imkanlar var. Fitness için modern aletler var, eğitmenler ilgililer ve doğru yönlendiriyorlar.  Bütün ev hanımlara da tavsiye ediyorum buraya gelip spor yapsınlar. Hem bedenlerini daha güçlü hale getirsinler hem de sosyalleşsinler” diye konuştu.

ONLİNE BAŞVURU

ASFİM’de yeni dönem kayıtları başladı. ASFİM’in imkanlarından ücretsiz faydalanmak isteyen vatandaşlar, 29 Eylül’e kadar www.abbsporhizmetleri.com adresinden online olarak başvuru yapabilecek. Kursların başlama tarihi 7 Ekim olarak belirlendi. Kesin kayıtlar 1 Ekim’de açıklanıyor.

ANTALYADAİLYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.