Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ANTALYA RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Ramazan coşkusu Karaalioğlu Parkı’nda yaşanıyor

Antalya’da Ramazan gecelerinin adresi bu yıl da Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaalioğlu Parkı’nda kurulan geleneksel Ramazan çarşısı ve etkinlik alanı oldu.

Karaalioğlu Parkı içerisinde kurulan Ramazan çarşısındaki stantları gezen vatandaşlar alıveriş yaptı, yeme içme ünitelerine ilgi gösterdi.

Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı ve Tasavvuf Müziği Topluluğu’nun gerçekleştirdiği konser büyük beğeni topladı.  

Yöresel hemşehri geceleri

Ramazan etkinlikleri, Ramazan ayı boyunca her akşam saat 21.00’de Karagöz-Hacivat gösterisi ile başlayacak. Hemşehri geceleri kapsamında Karadenizliler, Kırşehirliler, Konyalılar, Yozgatlılar, Diyarbakırlılar, Karslılar, Kayserililer, Burdurlular, Ispartalılar gecesinin yanı sıra Giritliler Derneği Gecesi ve Yörükler Derneği Gecesi de düzenlenecek. Farklı illerden gelen topluluklar kendi kültürlerini tanıtırken, Ukrayna Kültür ve Sanat Derneği Halk Korosu Bereginya da bir konser verecek

Ünlü sanatçılardan konserler

Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Ramazan etkinliklerinde ünlü sanatçıları da Antalyalılarla buluşturacak. Karaalioğlu Parkı’nda kurulacak sahnede, 11 Mayıs’ta Ferhat Göçer, 18 Mayıs’ta Betül Demir, 25 Mayıs’ta Emre Kaya, 1 Haziran’da da Zakkum konser verecek.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.