Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İTFAİYE KADROSU GÜÇLENDİ

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği sınav ve eğitimlerde başarılı olan personeller kura çekerek görev yerlerini belirledi.

PERSONEL TİTİZLİKLE SEÇİLDİ

Yeni personelin işe alım süreci ve kura çekimi hakkında bilgilendirmede bulunan Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Demir yeni işe alınacak personelin titizlikle belirlendiğini söyledi. Demir, “İtfaiye Personeli olarak görev alacak 69 yeni personelimizin görev yerlerini gerçekleştirdiğimiz kura ile belirledik. Yeni işe başlayacak personelimizi belirlerken son derece titiz davrandık. Adaylarımızı ilk önce uygulama sınavına tabi tutarak itfaiyecilik mesleğine uygun olup olmadığını belirledik. Büyükşehir Belediyemizin gerçekleştirdiği sınavda başarılı olan, mülakatları geçen arkadaşlarımıza son olarak oryantasyon eğitimi vererek bugün kura aşamasına geldiler ve görev yerlerini kura yoluyla kendi elleriyle belirlediler” dedi.

GÖREV YERLERİ KURA İLE BELİRLENDİ

Gazipaşa’dan Kaş’a kadar personel ihtiyacı olan tüm ilçelere personel gönderildiğini ifade eden Demir, “Kura öncesi bir kısım personelimizi gönüllü olarak gitmek istedikleri ilçelere yazdık. Merkez çoğunlukta olmak üzere kalan arkadaşlarımızın da yerlerini kura ile belirledik. İtfaiyecilik eğitimi alan, gönüllerinde itfaiyecilik mesleğini bulunduran ve hakkıyla bu göreve layık görülen tüm arkadaşlarımızı tebrik eder yeni görevlerinin hayırlı olmanı dilerim” diye konuştu.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.