Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ALLTUREX’19 ANTALYA

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran


Expo 2016’nın Antalya’ya kazandırılma çalışmaları meyvesini vermeye başladı.Zümrüt Fuarcılık tarafından organize edilen Alternatif Turizm Kamp Karavan Motosiklet ve Bisiklet Fuarı (ALLTUREX’19) Antalya Expo Center’da kapılarını açtı.

EXPO YENİDEN CANLANDI

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile bazı kurum ve kuruluşların desteği ve Zümrüt Fuarcılık tarafından organize edilerek EXPO 2016 iç mekanda düzenlenen fua , karavan, motosiklet ve bisiklet tutkunlarını buluşturdu.

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Fuarın açılışında davetlilere seslenen Zümrüt fuarcılık genel koordinatörü Mehmet Ünal fuarın amacını aktardı. Allturex’19  fuarının Türkiye’de bir ilk olduğunu aktaran Ünal başta Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı olmak üzere destek veren tüm kurumlara teşekkür etti.

36 FİRMA ÜRÜNLERİNİ TANITTI

Zümrüt Fuarcılığın Allturex’19 fuarının tanıtımını tüm ülke genelinde yaptığına dikkat çeken Ünal bu sene ilki düzenlenen fuara farklı illerden 36 firmanın katılarak ürünlerini sergilediğini aktardı. Dünyada karavan turizminin ön plana çıktığına işaret eden Ünal, bu sektörün yeni geliştiği Türkiye’nin doğa bakımından dünya harikası olduğunu kaydetti.

FUARLARIMIZ DEVAM EDECEK

Expo 2016‘nın bir yıl önce Antalya İl Tarım Orman Müdürlüğüne devredildiğini aktaran Antalya İl tarım Orman müdür yardımcısı Serbülent Ünal konuşmasına Zümrüt Fuarcılığa teşekkür ederek başladı. Expo’nun Antalya’ya kazandırılması noktasında tüm kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalar yaptıklarına dikkat çeken Ünal,  Expo 2016 da bu yıl itibari ile yaklaşık 35 farklı konser düzenleneceğini duyurdu. Serbülent Ünal Expo’da bundan sonrada fuarlarımız devam edecek dedi.

SEKTÖRE YENİ PAZARLAR AÇIYOR

Türkiye’de ve Expo 2016 da Zümrüt Fuarcılık organizatörlüğünde ilki düzenlenen Alternatif Turizm Kamp Karavan Motosiklet ve Bisiklet Fuarı (ALLTUREX’19) Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri duyurmak ve sektörü yeni pazarlarla buluşturmayı amaçlıyor.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.