Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Agora Avm’de “Çılgın Salı” izdihamı

3 hafta önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Agora Alışveriş Merkezi’ inde Çılgın Salı günleri başladı. Antalyalılar Akdeniz’in en büyük alışveriş merkezi Agora AVM’de doyasıya eğlendi. Agora Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Akdeniz’in en büyük kapalı Tema Parkı Agorix salı günü bir saat boyunca ücretsizdi. Çocuğunu alan Agora ya koştu.

ANTALYALILAR AGORA’YA AKIN ETTİ


Agora Alışveriş Merkezi Çılgın Salı günleri kapsamında Antalyalıların akınına uğradı. Agora AVM bünyesinde hizmet veren Akdeniz’in en büyük kapalı Tema Parkı Agorix 18:00, 19:00 saatleri arasında ücretsiz hizmet verdi. Saatler öncesinden Agora AVM’ye akın eden Antalyalılar eğlence merkezi önünde bir saatlik zamanı iple çekti.

7’DEN 70’E EĞLENCE

Eğlence merkezinin 7’den 70’e hitap eden konsepti sayesinde çocuklar kadar veliler de eğlendi. Bir çok ünitenin önünde uzun kuyruklar oluştu. Bir saatlik zaman içerisinde tüm üniteleri deneyimlemek isteyenler birinden diğerine koştu. Tek bir ünite dahi boş değildi.Bir saat boyunca Tema Park Agorix çocuk sesleriyle yankılandı.

BİR SAAT YETMEDİ

Agorix‘te ki ücretsiz eğlencede yetmeyen tek şey zamandı. Çocuklar eğlenceye doyamadı. Günün sonunda mutluluk biraz yarım kalsa da Agora’nın bir saatlik hediyesi çocukları ve velileri fazlasıyla mutlu etti. Çocuklar ve veliler ücretsiz eğlence için Agora AVM yönetimine teşekkür etti. Zamanın çok çabuk geçtiğini belirten çocuklar eğlencenin devam etmesini istedi.

HER SALI ÜCRETSİZ

Çocukların talepleri Agora AVM yönetimince anında karşılık buldu. Agora Alışveriş merkezi  “Çılgın Salı” günleri kapsamında her salı belirli saatler arasında Tema Park Agorix’in ücretsiz hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.