Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Agora Auto Show 2019

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Agora Alışveriş Merkezi otomobil meraklıları için bu yıl Antalya’da bir ilki gerçekleştiriyor. İlk kez çok kapsamlı Auto Show fuarını Alışveriş Merkezi içerisinde gerçekleştirecek.

Agora Auto Show 2019 adı altında 20 uluslararası otomobil markasının katılacağı fuarda, 2019 ve 2020 model araçları sergilenecek. Agora Antalya Alışveriş Merkezi içerisinde 2-3-4 Ağustos 2019 tarihlerinde açık olacak fuar ile Agora AVM ziyaretçileri hem merak ettikleri araçları gözlemleyebilecek, hem de alışverişin keyfini çıkaracaklar.

Antalya’da Bir İlk Yine Agora AVM’de!

Sergilenecek 20 uluslararası otomotiv markasının yaklaşık 40 adet son model araçları alışveriş merkezinde otomobil severler ile buluşacak. Otomobil meraklılarının Porsche, Audi, Mercedes Benz gibi sevilen markaların son modellerini yakından inceleyebileceği fuar 2-3-4 Ağustos tarihlerinde 3 gün boyunca ziyaretçilerle buluşacak.   

Auto Show’a Gelen Geleceğe Yakından Bakacak!

Günümüz ve Geleceğin otomobil teknolojilerinin sergileneceği Agora Auto Show 2019’u ziyaret edecek otomobil meraklıları aynı zamanda alışveriş keyfini de ikiye katlayacak. Fuarda Porsche, Audi, Mercedes Benz, Alfa Romeo,  Audi, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mercedes Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Suzuki, Toyota, Volkswagen markalarının son modelleri yer alacak. Auto Show, 3 gün boyunca ücretsiz ziyaret edilebilecek.

ANTALYADAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.