Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

31 MART’IN MANAVGAT İÇİN ÖNEMİ

5 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Millet ittifakı Manavgat belediye başkan adayı  Şükrü Sözen Kızılot’ta seslendi halka. Sözen açıkladıkları projelerinin gelecek 25 yıl Manavgat’ı rahatlatacağını söyledi.

MANAVGAT’I 25 YIL RAHATLATACAK

Manavgat Belediye Başkanı ve Millet ittifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen seçim çalışmaları kapsamında Kızılotlularla buluştu. Projelerini anlattı. Başkan Sözen 3. dönemde hayata geçirecekleri projelerinin Manavgat’ın gelecek 25 yılını rahatlatacağını söyledi. Oymapınar alternatif ve sürdürülebilir turizm anlamının Manavgat’ın geleceği olduğunu kaydeden Şükrü Sözen Ulualan mevkiinin ranta kurban edilmediği müddetçe 12 ay turizmin merkezi olacağını belirtti. Organize Sanayi Bölgesi projesinin siyaset ön plana çıkarılmadan el birliği ile kurgulanması gerektiğini kaydeden Başkan Sözen Organize sanayi Bölgesi’nin Manavgat’ı 12 ay ayakta tutacak alternatif gelir kaynağı merkezi olacak dedi. Başkan Sözen Manavgat için Trafik Master planlarının yine el birliği ile siyaset ötesi hayata geçirmemiz gerekiyor dedi.

Şükrü Sözen çocuklarımıza, gençlerimize ve yaşlılarımıza yönelik merkezde ve beldelerimizde ki projelerimizi hayata geçirdiğimiz takdirde Manavgat’ı dünyanın en güzel kenti olması için birlikte inşa edebiliriz dedi.

“BU SEÇİM SIRADAN BİR SEÇİM DEĞİL”

Büyükşehir yasası kapsamında Manavgat’ın elinden alınan değerleri karşısında verdiği mücadeleyi  video ile halka hatırlatan Sözen 31 Mart yerel seçimlerinin Manavgat için önemini anlattı.

“Bu seçim Manavgat’ın değerleri için kılını kıpırdatmayanlarla, bu kentin özel varlıkları bu kentte kalmalıdır diyenlerin arasındaki yerel seçimdir. Bu seçim Oymapınar’ı Akseki’ye reva görenlerle, hayır orası Oymapınar’ındır, Manavgat’ındır diyerek duruş koyanların arasındaki tavır seçimidir. Bu yerel seçim sıradan bir yerel seçim değildir. Kızılot plajını sadece iktidar belediyesi olması hasebiyle Akseki’ye reva görenlerle orda eli pankartlı duruş koyanların arasındaki seçimdir. Bu seçim,  Manavgat’ın çocuklarının elinden geleceğimiz olan gelir kalemlerinin alındığı süreçlerde halin terminalin, mezbahanın, caddelerin, altyapı gelirlerinin, sahil gelirlerinin alındığı süreçte bu değerlere sahip çıkmak yerine, Antalya’nın alması noktasında aracılık yapanlarla, bu değerlerin gelir kalemleri ile biz Manavgat’a hizmet edeceğiz diyerek tomaların, çevik kuvvetlerin gölgesinde duruş koyanların seçimidir.”

“İKTİDARDA SİZSİNİZ İKTİDARA GETİRENDE”

Manavgat’ın iktidarla buluşacağı sözünü anlamsız bulduğunu kaydeden Sözen, halka iktidar sizsiniz dedi.

“İktidar nedir? İktidar çalışma azmidir. Kendinizi topluma adamanızdır. İktidar nedir? Toplumun sizde bu çalışma azmini görüp sizi göreve getirmesidir. İktidar da sizsiniz iktidara getiren de sizsiniz” dedi.

ANTALYA DAILYNEWS

alt=
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.